Ciprysová - Didov, Paulík, Darmovzal, Sedláček, Tuček V., Straka F., Ulehla, Straka J., Tuček M., Adámek, Petrla, Prajka

Sokol Perná:

Čáp - Čevelík, Páviš, Skalský, Skrášek D., Skrášek J. Slačík, Fichtl, Svozil

branky: Straka Jakub 4x, Tuček Martin 2x, Straka František, Petrla Vladimír

Stadion: Na Šlajsi, Lanžhot

I druhé jarní soutěžní utkání jsme s přehledem vyhráli. Tentokrát byli našim soupeřem hráči z Perné a obraz hry byl velmi podobný jako v prvním zápase v Šakvicích. Do zápasu jsme vstoupili v naprosté pohodě, bez zbytečné nervozity a už ve 4. min. jsme vedli 2:0. Kluci hráli důrazně v obraně, snažili se o rychlý přístup k soupeři po ztrátě míče a mám velkou radost, že hrajeme víc a víc kolektivně. Za stavu 6:0 se zdálo, že soupeř už nebude klást žádný odpor, ale to bylo opravdu jen zdání. V závěru první půle jsme polevili a hráči Perné toho patřičně využili. Třemi slepenými góly se znovu nadchli pro hru a poločas skončil 6:3 v náš prospěch. Druhý poločas už nebyl na góly tak bohatý, ale o dramatické a také fotbalové situace nouze nebyla. Zápas jsme nakonec vyhráli 8:4, ale důležitější než výsledek, je spokojenost a dobrý pocit všech hráčů po zápase a také v jeho průběhu. Také v tomto zápase nás posílili :-) kluci z ml. přípravky a velkou měrou se starali o vzrušení a zábavu jak na hřišti, tak na střídačce. Tímto jim děkujeme a doufáme, že i nadále budou prokazovat takové nadšení pro hru, ať už s námi nebo s někým jiným.

13 Prajka Václav Z 0 0 0 0

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...