Ciprysová - Paulík, Tuček V., Sedláček, Straka F., Ulehla, Straka J., Tuček M., Adámek, Petrla, Prajka

Sokol Hlohovec:

Vařák - Vachůt, Nejezchleba, Sadílek, Málek, Schallenberger, Vlk, Uhlíř

branky: Straka Jakub 3x, Adámek Jakub, Tuček Martin, Sedláček Martin

Stadion: Na Šlajsi, Lanžhot

Třetí jarní zápas, třetí jarní výhra! Hned po sobotním zápase s Pernou, jsme hned v pondělí sehráli další zápas, tentokrát s Hlohovcem. Až na jednoho nemocného hráče, jsme se sešli v kompletní sestavě a mohli jsme tudíž vyzkoušet při hře dvě vyrovnané pětky hráčů. Od začátku utkání jsme měli mírně navrch, ale kluci z Hlohovce byli opravdu velmi houževnatí a nám to dělalo velké problémy při zakončení. Důkazem tomu jsou pouhé tři střely na branku, z nihž jedna skončila gólem, za celý první poločas! První půlku jsme tedy vyhráli 1:0. Do druhé půle jsme nastoupili s jasným cílem zrychlit hru, maximálně zkracovat hřiště a hlavně se tlačit do zakončení. Kluci začali plnit to, co jsme si o poločase zdůraznili a hned nám to přineslo ovoce v podobě líbivého fotbalu, dobrého pocitu ze hry a také gólů. Zápas jsme nakonec vyhráli po výborném druhém poločase 6:0. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon a také děkuji pánům hospodářům, že i v tak neobvyklý den pro fotbal, jako je pondělí, nám umožnili odehrát zápas na parádně připraveném trávníku na hřišti Na Šlajsi.

Branky: Straka J. 3x, Tuček M., Adámek J., Sedláček M.