5. kolo, sobota 03.10.2015, 13:00

Prohra starší přípravky

Starší nestačili na Rakvice

Brankář: Tuček V.
Sestava: Petrla V., Sedláček M., Kaňa A., Bača P., Zobačová L., Uher V.

branky: Sedláček Martin, Petrla Vladimír

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Starší přípravce se domácí utkání příliš nevyvedlo. Snad to byla jen nervozita z domácího prostředí. Stále nám chyběl nemocný Vašek Prajka. V první půli do utkání nastoupily pouze děti, které mají hrát v dané věkové kategorii. Bylo nás tedy šest, stejně tak, jako soupeře.

Jak již bylo uvedeno, do utkání jsme soupeře dostali svými hrubými chybami a nevyužitými brankovými příležitostmi. Možná také soupeř z Rakvic není soupeř z Moravské Nové Vsi. A na ty musíme předvést víc, protože na to určitě máme. Je na jednu stranu smutné, že nejlepším hráčem byl vyhodnocen Vašek Uher z mladší přípravky, který musel ještě během prvního poločasu zaskočit za Lenku Zobačovou, ale na druhou stranu je to potěšující. Protože na sobě Vašek pracuje a zaslouží si takové ocenění od trenérů.

Takže to chce více pokory, více makat a nedělat závěry z jednoho vyhraného utkání. Příště nás čeká další těžký soupeř!

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...