11. kolo, sobota 25.04.2015, 13:00

Sokol LanžhotSK Rakvice 1932

Ciprysová D., Straka F., Petrla V., Paulík D., Uher V., Sedláček M., Jirava T., Tuček V., Pospíšil M., Kaňa A.,

branky: Straka František 3x, Tuček Vojtěch, Pospíšil Martin, Paulík Dušan

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Současně se hrálo i utkání starší přípravky. I v tomto utkání nám přišli vypomoci Ema, Franta a Vladimír, kteří už měli v nohách utkání mladších žáků. Na těchto dětech je opravdu vidět, že je fotbal baví a ještě se nestalo, že by odmítli. Jsou základní pilíře jak starší přípravky, tak v mladších žácích.
K utkání jen velmi krátce. Naši kluci si s tímto soupeřem poradili velmi dobře a opět předvedli pěkný fotbal. Vždyť rychlé vedení 3:0 mluví za vše. Jak už se to stává pravidlem, výborný výkon a rozdílovým hráčem byl Straka František, který nejenže tři branky vstřelil, ale připravoval šance i pro své spoluhráče. Pak nás sice soupeř nachytal v nedbalkách dvěma góly, ale i tak jsme si jasné vítězství nenechali vzít. Nakonec nás podržela při pár šancích Ema, a tak naši borci už jen navyšovali skóre utkání.
Určitě tím nikoho neurazím, když pochválím za výkon i Paulíka D. a Pospíšila M.

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají o víkendu naše mužstva.

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...