Uher – Trecha, Kaizar, Čapka, Menšík – Janulík, Kouřílek, Trčka, Selecky – Voříšek (76‘ Slotík), Sirotka; náhr. Vališ, Krupica, Fabičovic, Novotný

Kovář – Žaloudek, Suchánek, Hakala, Uher – Straka, Trnovec, Herman (87‘ Venglovič), Bartoš – Hesek (72‘ Hrnčíř), Rehák; náhr. Říha, Petrla M.

branky: Kouřílek, Selecký - 41‘ Rehák, 81‘ Hakala (pk)
ŽK: 77‘ Slotík, 80‘ Uher – 43‘ Hakala, 48‘ Trnovec, 56‘ Herman,

Varování pro hosty z Lanžhota hned v první minutě, kdy se Voříšek po centru dostal k hlavičce a jen těsně minul. Ve 4 min. už to bylo 1:0 pro domácí, když Voříšek potáhl míč po pravé straně a na jeho centr naběhl Selecky a otevřel skóre zápasu. Domácí dobře bránili a vyráželi do rychlých brejků, z kterých zejména Sirotka dělal hostující obraně velké problémy. Ve 13 min. po výkopu gólmana Uhra šel Sirotka zboku na Kováře, ten však zachránil. Hosté se k první střele dostali až v 16 min., kdy se odražený míč dostal k Bartošovi, ten ale Uhrovu branku minul. V 25 min. velká šance na srovnání, když Rehák krásně uvolnil Heska, ten šel sám na Uhra který jeho zakončení vyrazil. V 31 min. chtěl Trecha překvapit z úhlu Kováře, ten byl však na místě. Ve chvíli kdy začali hosté domácí přehrávat, přišla zbytečná ztráta míče Př. Uhra po které přišel opět rychlý brejk a ten tentokrát domácí přetavili Kouřílkem v druhý gól – 2:0. Hosté se však nedali a po chvíli přistrčil Trnovec na Reháka a ten i svou „slabší nohou“ nedal Uhrovi v bráně šanci – 2:1.
Druhá půlka začala šancí domácích, když se Kouřílek prodral do vápna, ale Kovář včas vyběhl a šanci zmařil. V 62 min. zkoušel Přemek Uher překvapit jmenovce v bráně domácích stříleným centrem, ale i tentokrát byl gólman pozorný. Druhý poločas už byl zcela v režii hostů, kteří se snažili vyrovnat a držením míče domácí již k ničemu nepouštěli. Herman zkoušel překvapit Uhra technicky z hranice vápna, ten ale vyrazil na roh. V 75 min. zatáhl Trnovec míč po pravé straně, centr zakončoval Hrnčíř, ale slabá střela skončila v náručí Uhra. Vzápětí to zkoušel zdálky Herman, ale neúspěšně. Deset minut před koncem se vřítil do vápna Lanžhotský Přemek Uher, byl sražen Tvrdonským Vítězslavem Uhrem a nemohlo následovat nic jiného než penalta. K té se postavil Hakala a s přehledem vyrovnal – 2:2. V 83 min mohli snaživí hosté strhnout vítězství na svou stranu, když se Rehák probil k zakončení, jeho střelu však Uher konečkami prstů vytěsnil na roh. A tak zápas nakonec skončil dělbou bodů a hosté z Lanžhota můžou zpytovat svědomí za vlažný první poločas, který je stál dva body.

Dalibor Jančálek, asistent trenéra

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...