10. kolo, neděle 19.04.2015, 13:30

Sokol KosticeSokol Lanžhot

branky: Jirava Tomáš 2x, Sedláček Martin

Stadion: Kostice

Jak už to bývá pravidlem, současně s mladšími, odehrála své utkání i starší přípravka. V tomto utkání opět nastoupili i Straka F., Petrla V., Ciprysová E., kteří už měli v nohách vítězné dopolední utkání mladších žáků ve Velkých Bílovicích. Což se vlastně stává pravidlem při domácích utkáních. A opět se ukázala jejich fotbalová vyzrálost a kvalita. To potvrdil Straka F., který na hřišti jasně dominoval. V utkání jsme byli jednoznačně lepším mužstvem, říkal trenér Ciprys. Z toho mála, co si náš soupeř vytvořil, si Ema poradila hravě.
Na hřišti se také objevil nový hráč Uher Václav, který začal znovu hrát fotbal a který by mohl být velkým příslibem do budoucnosti. Soudě dle fotbalové rodiny ze které pochází a jehož tatínek a strýc, byli velkými fotbalovými talenty lanžhotské kopané.

Sestava: Ciprysová E., Petrla V., Straka F., Sedláček M., Jirava T., Paulík D., Pospíšil M., Kaňa A., Uher V.,

Střelci: 2 x Jirava, 1 x Sedláček

Chyběli: Tuček V., Prajka V.

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají o víkendu naše mužstva.

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...