5:10 (3:3)
Miroslav Ciprys |

Hlohovec - starší přípravka 5:10

Také v závěrečném zápasu podzimu jsme zvítězili.

Branky: Adámek Jakub 3x, Straka Jakub 3x, Svoboda Jiří 2x, Sedláček Martin, Straka František

Stadion: Hlohovec

Podzim jsme uzavřeli zápasem v Hlohovci a také tento jsme vyhráli. Začátek se nám vydařil a brzo jsme se ujali vedení. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit další branku a tak se potvrdilo pravidlo "nedáš - dostaneš". Po naší promarněné vyložené šanci, se soupeř dostal do protiútoku a podařilo se mu vyrovnat. Pak se dokonce domácí hráči ujali 2x vedení (2:1 a 3:2), ale vždy se nám podařilo brzo srovnat. O poločase bylo skóre 3:3. Do druhého poločasu jsme doslova vletěli a o výsledku utkání bylo rozhodnuto. Zápas se proměnil ve hru na jednu branku a bylo jen otázkou, jaké bude konečné skóre. V závěru zápasu jsme znovu prostřídali všechny hráče a v této době jsme ještě 2x inkasovali. Konečný výsledek 5:10. V Hlohovci jsem se setkal s něčím, co bych nazval krátkozrakost trenéra. Úmyslné zdržování hry hned od první minuty zápasu a nedodržení (byť jen ústní) dohody mezi trenéry, je v této věkové kategorii trapné. Hráči jdou na hřiště aby hráli fotbal!

Stručně k podzimní části:
Rád bych poděkoval rodičům za podporu našeho týmu. Hráčům chci poděkovat za účast a přístup k tréninkům a myslím, že to se kladně projevilo v zápasech jež jsme odehráli. Jejich fotbalový projev je na vyšší úrovni než projev hráčů všech týmů, se kterými jsme se na podzim utkali. Snad jen s vyjímkou hráčů Staroviček, jež nám byli vyrovnaným soupeřem. V podzimní části jsme ani jednou nezaváhali a všechny zápasy vyhráli. Odehráli jsme 10 zápasů, získali 30 bodů a zaznamenali skóre 104:32.