Honz – Kotoun, Jilka, Měřínský, Pohl – Sladký (66‘ Havlík), Vašek, Pilarčík (82‘ Škarabela), Kerel – Záblacký, Šabata

Kovář – Žaloudek, Hakala, Trnovec, Uher – Matuškovič, Straka, Rehák, Bartoš (80‘ Hrnčíř) – Tomek, Venglovič

branky: 74‘ Kotoun, 77‘ Pilarčík
žk: 33‘ Sladký, 82‘ Vašek – 53‘ Tomek, 60‘ Straka, 74‘ Trnovec, 76‘ Kovář
rozhodčí: Miklík – Pátek, Kopřiva

Ve Velkých Pavlovicích se utkalo druhé se šestým mužstvem tabulky na trávě, kterou od úvodu neúprosně zkrápěl déšť. Žádný ze soupeřů tak nechtěl na kluzkém terénu udělat chybu, proto byl zápas zpočátku hodně opatrný a žádné velké příležitosti k vidění nebyly. K prvnímu ohrožení branky došlo v 10.min., kdy domácí na levé straně uvolnili Kerela, ten však mířil vedle Kovářovi tyče. Déšť však ještě víc zhoustl a hra se tak odehrávala převážně mezi velkými vápny a pokusy z dálky obou mužstev byly buď zblokovány, nebo mířily mimo branky. Po půlhodině hry centr hostů nedůrazně vyrazil Honz, Straka však mířil mimo zčásti odkrytou branku. Do šaten mohli jít spokojenší hosté, museli by být však produktivnější. Nejprve ve 40.min. uvolnil krásnou „českou uličkou“ uličkou Matuškovič Straku, jeho střelu však domácí obránci na poslední chvíli zblokovali jen těsně mimo tyč. A chvíli před uplynutím prvních pětačtyřiceti minut ztratili domácí na hostující polovině míč, hosté dobře zakombinovali až před Honze, zakončení však bylo znovu sraženo na rohový kop.
Do druhého poločasu vysvitlo sluníčko a i když ještě zpočátku mírně pršelo, postupně déšť ustával. Ustávalo ale i tempo hry a vážnější ohrožení žádného gólmanů k vidění nebylo. Za zmínku stojí snad jen dalekonosná střela Reháka těsně mimo pravou tyč domácí konstrukce, která pořádně protáhla domácího gólmana. Po hodině hry začalo na hřišti přibývat na obou stranách nedovolených zákroků a nervozity, ke které přispěl i jinak velmi dobře pískající rozhodčí, který ale v této fázi hry posuzoval hosty rozhodně více úzkostlivěji. A tak začal Lanžhot domácí převyšovat, bohužel však jen v počtu udělených karet. Přesto mohli rozhodnout hosté, když v 72.min. Matuškovič pěkně přenechal Strakovi, který se tak ocitl úplně sám před Honzem, ale prostřelit jej nedokázal. Zákonitě tak udeřilo na druhé straně. Domácí zahrávali standartku ze strany, míč propadl ve vápně, kde se následně několikrát odrazil, až nakonec skončil v síti – 1:0. Branka byla připsána Kotounovi. Po dalších třech minutách standartka ze stejného místa jako přes kopírák a tentokrát nehlídaný Pilarčík z voleje k tyči upravuje na 2:0. Závěr si domácí již zkušeně pohlídali a tak hosté odjeli z Pavlovic bez bodu, když tentokrát ve varovnaném utkání zvítězil spíše šťastnější tým.