Zápas rozhodl v poslední minutě František Mikéska.

Justel – Dohnálek, Netík, Vrba, Páleník – Korbel, Rezek (80‘ Ščevík), Vanda, Janík (70‘ Kmínek) – Kolařík – Mikéska

Kovář – Matuškovič, Rampáček, Nešpor, Uher – Straka, Polášek, Dos Santos Oliveira, Bartoš – Janulík – Kůřil (79‘ Tomek)

ž.k. 78‘ Vanda – 15‘ Nešpor, 57‘ Kůřil, 65‘ Polášek, 78‘ Dos Santos Oliveira, 85‘ Straka
rozhodčí: Laštůvka – Nikolai, Tichánek (Stejskal)

Stadion: Rohatec

Komentář

Utkání bylo od úvodních minut plné nepřesností na obou stranách, které ještě umocňoval kluzký terén na rohateckém hřišti. A tak diváci viděli mnoho bojovnosti, ale málo fotbalovosti. Hra se odehrávala mezi šestnáctkami a brankáři si mnoho nezachytali. Ale hned první vážné ohrožení branky končí gólem, to když Mikéska po centru ze strany nadvakrát překonal Kováře1:0. Po deseti minutách odpověděli hosté stejně, první vážnější ohrožení branky zakončil Janulík nechytatelnou střelou do šibenice – 1:1. Do přestávky stojí za zmínku ještě střela Kůřila, kterou Justel jen s obtížemi vytěsnil na roh a na druhé straně střela Páleníka, která končí vedle brány.
Druhý poločas byl na zajímavé momenty mnohem bohatší a diváci se tentokrát rozhodně nenudili. Nejprve příležitost domácích, ale nadvakrát zasáhl Kovář. Vzápětí střílí v dobré pozici Polášek, ale Justel vyráží. Znovu v šancích domácí, nejprve to zkoušel střelou Korbel, Kovář byl však pozorný, po chvíli hlavičkoval chvíli osamocený Janík, ale nad branku. Následující desetiminutovka mohla rozhodnout utkání pro Lanžhot, když byl do hlavní role pasován Kůřil. Nejprve v 68‘ vysunul Uher křižně Janulíka, ten uvolnil ještě lépe postaveného Kůřila, který sám před gólmanem trefuje tyč. Po třech minutách aktivní Janulík našel zpětnou přihrávkou před bránou znovu osamoceného útočníka Lanžhota, ten však nastřelil jen hráče stojícího v bráně. Po chvíli potřetí v příležitosti Kůřil, toho však vychytal Justel a následná střela Matuškoviče končí mimo. A tak udeřilo na druhé straně, když se Vanda uvolnil na pravé straně a jeho centr hlavou přesně zakončil Mikéska2:1. Po rozehrání rozhodčí zápas ukončili a tak odjíždíme bez bodového zisku.