Mačuda – Bidmon (57‘ Dohnálek), Ščevík, Netík, Páleník – Korbel, Vrba, č.16, Petrák – Mikéska (84‘ Herzán), Schenel

Kovář – Žaloudek, Suchánek, Hakala, Uher – Straka, Trnovec (84‘ Venglovič), Herman, Bartoš (89‘ Hrnčíř) – Hesek (73‘ Darmovzal), Rehák

branky: 75‘ Mikéska62‘ Žaloudek Milan
ŽK: 44‘ Páleník, 78‘ Ščevík – 75‘ Kovář, 79‘ Hakala

Úvod zápasu byl ve znamení pozorných obran. První šanci si vytvořili domácí, když ve 13min. hlavičkoval po rohožovém kopu Netík v dobré pozici vedle. Hosté z Lanžhota odpověděli v 16min., Bartoš ale minul míč centrujícího Straky. Ve 26min. zase domácí střelou Sehnala vyzkoušeli pozornost Kováře, střela však skončila mimo. Odpověď hostů přišla v minutě 28, když Herman posunul mezi obránci na Heska který tak šel sám na gólmana Mačudu, ten ho však vychytal. Následoval roh po kterém vznikl závar před brankou, hosté však míč do sítě neprotlačili. Ve 36min. po rohu Bartoše mohl osamocený Hesek otevřít skóre, hlavou však těsně minul. A když hosté šance neproměňovali, přišli na řadu domácí. Ve 37min. centr do vápna, který se dostal k Schenelovi, , ale jeho střelu reflexivně vyrazil Kovář. Ve 40min. opět domácí v šanci, když Bartoš s Hakalou rozehráli špatně roh a domácí ve čtyřech přečíslili hosty, Schenel se dostal sám před Kováře který střelu vyrazil a při dorážce ho zastoupil Uher, který vyhlavičkoval míč z prázdné brány. V první půlce, hlavně v jejím závěru, se tak hrál fotbal nahoru/dolů s množstvím šancí na obou stranách, což se divákům určitě líbilo.
Druhá půle byla obdoba první, opatrnější začátek, první šance v 61min. když Uher centroval míč na Heska který míč jen lízl, ale nadělal tím Mačudovi problémy. O minutu později se už skóre měnilo, když centr Bartoše našel Žaloudka, který si míč zpracoval a překonal Mačudu – 0:1. V 71min se ke slovu dostali domácí, když opět Schenel zakončoval ve vápně, Kovář ale konečky prstů vytěsnil na roh. V 75min. bylo srovnáno, když po rohu domácích propadl míč na Mikésku a ten nezaváhal – 1:1. Hosté se s bodem nechtěli smířit, o minutu později vypálil Rehák, střelu však zastavila tyč. Deset minut před koncem to zkoušel z dálky Herman, avšak vedle. Poslední šanci měli domácí po střele Korbela, ale ta taktéž minula bránu a tak pro diváky velmi zajímavý zápas skončil zaslouženou dělbou bodů.

Dalibor Jančálek, asistent trenéra

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...