1:4 (1:3)

SK Slavkov u Brna:

Plchut - Krejčí, Hráček, Drobný, Líznar - Michálek, Strnad, Žalkovský, Lysák - Matocha, Holásek; na stř. Opletal, Matyáš, Vrána, Kučera

Nešpor Z. – Žaloudek, Trčka, Nešpor, Uher – Straka (55‘ Janulík), Stráník, Polášek (65‘ Rampáček), Bartoš – Kůřil (78‘ Hakala), Matuškovič

branky: 36' Žalkovsý Radek - 13‘ + 67‘ Matuškovič Petr, 9‘ Kůřil Zdeněk, 20‘ Stráník Václav
ž.k. 68‘ Matocha, 71‘ Strnad, 81‘ Michálek – 50‘ Trčka, 74‘ Žaloudek, 85‘ Rampáček
rozhodčí: Putna – Urbánek, Fišer

Stadion: Slavkov u Brna

z webu SK Slavkov:
První jarní zápas na domácím hřišti přilákal fanoušky ze Slavkova a okolí. Bohužel po dvaceti minutách jich trošku ubylo. Ve větrném počasí se jim moc nechtělo sledovat utrpení na hrací ploše. Zápas totiž v úvodu nabídl fotbal v podání hostí a zoufalství v podání domácích. Za stavu 0:3 však naštěstí Lanžhot výrazně polevil. Mohlo se mu to ale později vymstít. Ještě do přestávky snížil dorážkou Michálkovy střely Žalkovský a naši se dostali trochu do tempa.

Ve druhém poločase už byla hra vyrovnaná s mírnou převahou domácích. Fotbal sice nic moc, ale šance naši měli (Lysák, Opletal, Michálek, Strnad, Žalkovský). I náznaky dalších akcí se objevily. Škoda, že tam nic nepadlo. A tak místo stavu 2:3 nebo dokonce remízy uzavřeli skóre zápasu hosté.

18 Rampáček Marcel Z 25 0 1 0

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...