Boris Didov | | mládež

Ondrášovka Cup - Vyškov

Postup v Ondrášovka Cup nám unikl o vlásek

V úterý 17.9. se společné družstvo starší přípravky FKM Podluží a Lanžhota zůčastnili turnaje Ondrášovka Cup ve Vyškově, Turnaj se hrál systémem každý s každým, účastnilo se jej šest mužstev a naši borci skončili na třetím místě, což bohužel na postup nestačilo. Turnaj se dle mého názoru vydařil a ukázal nám také na čem zapracovat. Schytali jsme dvě vysoké porážky, tu první s Vyškovem, který byl opravdu tak dobrý. Druhá porážka vůbec nemusela přijít, rozhodl šťastný gól soupeře a na naší straně neproměněné šance. Ale i takové utkání se hrají a musíme si z toho vzít všichni ponaučení. Díky borci za výkony. 

Výsledky:
FKM Podluží : Zdounky 2:1
FKM Podluží : Hustopeče 5:1
FKM Podluží : Vyškov 1:7
FKM Podluží : Jiskra Staré Město 2:1
FKM Podluží : Těšany 1:5

Sestava: Iszof O., Uher V. - Šesták J., Beránek M., Trubač K., Surman S., Surman T., Bača D., Šesták P., Brbúch M., Doležal D., Hošpes J., Svačina A.

Aktuální články

Brankářka Bačová přestupuje do Zbrojovky

V Břeclavi se o víkendu uskutečnilo neoficiální česko-slovenské mistrovství fotbalistek do 15 let. Na něm měl své zastoupení i...

Děkujeme, trenére!

Jak jsme již na webu v rozhovoru s trenérem áčka Milanem Valachovičem prozradili, přesně po roce končí druhé angažmá osmapadesátiletého...

Hráčské statistiky 2025/2026

Skončená sezóna 4. Moravskoslezské ligy sk. E v řeči čísel.