Kovář – Žaloudek, Suchánek, Trnovec, Uher – Straka, Rehák, Herman, Bartoš (80‘ Hrnčíř) – Hesek (86‘ Škrobáček), Venglovič (60‘ Darmovzal); náhr. Osička

Sládeček – Mikéska, Kohůt M., Horák, Šácha – Janda (63‘ Novotný), Mička, Malůš, Koželuha (59‘ Lipár) – Pekník (69‘ Fojtík) – Kohůt P.

branky: 39‘+51‘+57‘ Hesek, 77‘ Bartoš (pk) – 1‘ Kohůt P.
ŽK
: 48‘ Trnovec – 37‘ Horák, 68‘ Novotný, 77‘ Sládeček

Komentář

Hosté z Velké domácí zaskočili hned v úvodní minutě, když Sládeček poslal dlouhý pas na Petra Kohůta, Trnovec míč minul a zkušený útočník Velké šancí nepohrdl a otevřel skóre zápasu – 0:1. Domácí zjevně zaskočeni se nemohli dostat do hry a kazili i jednoduché přihrávky. Ve 13min. unikl po lajně Žaloudek, centrem našel Bartoše a jeho střelu vykopl bránící Horák z prázdné brány. V 16min. Suchánkovu rozehrávku vystihl Petr Kohůt, ale ukvapeně z půlky Kováře nepřekvapil. Ve 20min. unikl po pravé straně Straka, jeho centr ale nikoho nenašel. Ve 24min. centr Koželuha prošel trestuhodně domácím malým vápnem, ale bez zásahu hráčů. Po půlhodině střílel v dobré pozici Bartoš, ale střela byla zblokovaná. Ve 32min. se řítil sám na Sládečka Hesek, ale jeho střela jen těsně minula cíl. Domácí pochopili že hosté jsou zranitelní po stranách  a začali toho využívat. 37min. a centr Uhra skončil faulem na Straku v dobré pozici. V 39min. se domácí dočkali, když Trnovec vybojoval míč pro Heska, ten se dobře zorientoval ve vápně a srovnal skóre – 1:1. V záverečné minutě první půle měli příležitost hosté, ale hlavička Miroslava Kohůta byla hodně slabá.
Druhou půli domácí oplatili hostům rychlou branku, když po pěti minutách vysunul Bartoš pěkně Reháka a jeho centr Hesek proměnil ve vedoucí gól – 2:1. V 57min. posunul Herman na Heska, ten neměl komu přihrát tak míč potáhl a střelou k tyči završil hattrick – 3:1. Od tohoto momentu domácí plně kontrolovali hru a hosty z Velké k ničemu nepouštěli. V 71min. střílel Bartoš z úhlu, Sládeček ale prudkou střelu vyrazil. V 72min. Žaloudek centroval, Sládeček vyrazil před Uhra který se ale šance zalekl a hlavou jen slabě zakončil přímo do rukou Sládečka. V 73min. po přihrávce Hermana šel sám na bránu Žaloudek, snažil se gólmana přehodit, ale i tentokrát byl výborný Sládeček na místě a nedal se zaskočit. V 77min. Darmovzal chytře prostrčil na Bartoše, ten šel do kliky při čemž byl gólmanem hostí faulován a nařízenou penaltu sám proměňuje – 4:1. Závěr zápasu se stal exhibicí pro domácí, kteří drželi míč a dostávali se do slibných zakončení, která ale už zůstali nevyužity a tak zápas skončil 4:1 pro Lanžhot, který se tak v posledním letošním domácím zápase důstojně rozloučil s fanoušky.

Dalibor Jančálek, asistent trenéra

Aktuální články

Výsledky všech našich mužstev

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...