Nešpor Z. – Žaloudek, Hakala, Nešpor J., Uher – Matuškovič, Straka (78‘ Hrnčíř), Polášek (64‘ Dos Santos Oliveira), Bartoš (90‘ Tomek) – Rampáček (46‘ Kůřil), Janulík (89‘ Suchánek)

Karger – Král, Jakeš, Vlach (76‘ Macháček), Měřínský – Křap (56‘ Pospíšil), Galia (46‘ Svoboda), Škarabela, Rychlík – Starý, Pelc

ž.k.: 28‘ Nešpor Z., 31‘ Rampáček, 34‘ Straka – 14‘ Pelc, 38‘ Škarabela, 56‘ Starý
č.k.: 49‘ Škarabela
rozhodčí: Brach – Novotný, Vajdík

Stadion: Na Šlajsi, Lanžhot

Komentář

Utkání začalo pěkně zostra, hned v úvodní minutě střílel těsně nad branku Polášek a vzápětí na druhé straně také branku přestřelil Rychlík. Utkání dál pokračovalo ve slušném tempu a mužstva si vzájemně nic nedarovala. Po čtvrthodině tutovka Lanžhota, když na hranici velkého vápna uvolnil Bartoš Janulíka a ten nastřelil tyč Kargerovi brány, dorážka Rampáčka pak rozvlnila pouze boční síť. Sérii nebezpečných rohových kopů hostí potom domácí obrana odvrátila. Ve 20min. se po pěkné kombinaci Lanžhota ocitl sám před gólmanem Bartoš a tentokrát nedal přesně mířenou ranou Kargerovi šanci – 1:0. Hosté z Dražovic v 26min. vsítili branku také, jejich radost však byla předčasná pro postavení střelce v ofsajdu. Po půlhodině hry přímý kop hostů z dobré pozice končí vysoko nad bránou. V 36min. se mezi obránci uvolnil Janulík a krásnou střelou pod břevno nedal hostujícímu brankáři šanci – 2:0. Po dalších dvou minutách mohlo být pro hosty ještě hůře, střelu Poláška totiž zastavila znovu až tyč brankové konstrukce hostů. Těsně před půlkou potom hlavičku Nešpora po rohovém kopu reflexivně vyrazil Karger a na druhé straně chyběl hostům při zakončení větší důraz.
Druhý poločas začal znovu ve velkém tempu, ale už po čtyřech minutách došlo ke zlomovému bodu zápasu, to když se hostující Škarabela zbytečným pádem dožadoval pokutového kopu a po druhé žluté kartě musel předčasně pod sprchy. Oslabení hostů dalšímu průběhu jednoznačně ublížilo, domácí jakoby se uspokojili a chyběl jim lepší pohyb a větší důraz. I když drželi míč převážně na svých kopačkách, k vážnějšímu ohrožení se až na malé výjimky nedostávali. Hosté se k zakončení za druhou půlku dostali pouze dvakrát, ale jak přímý kop, tak zakončení po chybné rozehrávce domácích před koncem, skončili vysoko nad brankou.
Po dosti nezáživné druhé půlce tak Lanžhot potvrdil zisk tří bodů.