Sokol LanžhotTJ Dražovice

1:1 (1:1)

branky: 44‘ Venglovič – 37‘ Svoboda

Komentář

Hodně opatrně začal první mistrák ze strany domácích, kteří hned ve 2min. za to byli málem potrestaní, když nepovedený centr Rychlíka skončil na tyči Kovářovi branky. Domácí měli možnost otevřít skóre v 7min. když hostující stoper poslal malou domů kterou vystihl Darmovzal, ale sám bohužel mířil jen do brankaře hostů. Další varování domácím přišlo když opět Rychlík z levé strany centroval na hlavu Pelce, který mířil jen těsně vedle. Na druhé straně Herman uvolnil Uhra, který v dobré pozici ve vápně mířil jen do gólmana. Ve 29min. předvedli domácí po ose Herman – Venglovič – Straka pěknou akci, bohužel z ní vznikl nakonec jen závar na malém vápně, ale domácí nedokázali propasírovat míč do sítě. Vzápětí se Herman pokusil překvapit střelou z dálky, která ale skončila nad. Ve 37min. faulovali domácí na polovině hřiště a hosté toho dokázali využít a Svoboda hlavou překvapil Kováře – 0-1. Ve 40min. se ve vápně dostal k míči Venglovič, ale jeho střela končí vedle. Minutu před půlkou poslal Hakala dlouhý míč na Bartoše který se vřítil do vápna, dal pod sebe na Vengloviče, který nedal Řepkovi v brance šanci – 1-1.
Druhá půle začala opět nebezpečným centrem hostí, tentokrát byl Kovář pozorný. V 57min. zahrál Hakala roh na krátko se Strakou a jeho následná střela skončila jen těsně nad brankou. V 70min. opět Hakala zahrával trestný kop a jeho centr si hostující obránce srazil na břevno Řepkovi branky. O dvě minuty opět slibná akce domácích, kterou ale Hrnčíř zakončil jen střelou do obránce. Poslední příležitost měli v 82min. domácí, když po centru Bartoše Suchánek hlavou přestřelil. Domácí nápor v závěru už nic nepřinesl a hosté z Dražovic byli zjevně spokojeni s bodem. Ze strany hostů hodně tvrdě hrané utkání tak nakonec skončilo dělbou bodů.
Dalibor Jančálek, asistent trenéra

Aktuální články

Výsledky všech našich mužstev

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...