Osička – Žaloudek, Suchánek, Trnovec, Uher – Venglovič (46‘ Darmovzal), Straka (75‘ Hrnčíř), Herman, Bartoš – Hesek, Rehák; náhr. Kovář, Hakala

Chromek – Zájeda, Měřínský, Jilka, Nesvadba (68‘ Příkazský) – Kotoun, Vašek, Pilarčík (76‘ Škarabela), Kerel – Havlík (90+1‘ Halm), Šabata; náhr. Honz

branky: 62‘ Herman, 69‘ Hesek - 17‘ Havlík, 75‘ Pilarčík, 78‘ Šabata
ŽK
: 0 – 61‘ Měřínský, 75‘ Chromek

Komentář

Lanžhotští hráči nastoupili po měsíci na domácím hřišti a první půle jim vůbec nevyšla. Už v 7min. váhal Herman s rozehrávkou, Šabata míč sebral a zakončoval střelou nad. V 8min. opět střílel Šabata a opět nad branku. Ve 12min. přišla první příležitost domácích, když se Uher prodral do vápna, ale na jeho centr nikdo nedosáhl. Ve 13min. domácí skórují, radost však kazí zvednutý praporek pomezního. V 17min. se měnilo skóre zápasu, když Uher špatně zpracoval míč ke kterému se dostal Havlík a střelou pod břevno otevírá skóre – 0:1. Domácí začali kupit množství chyb a nepřesností a jen díky špatné mušce se skóre nezměnilo. Ve 23min. Trnovec poslal malou domů, Osičkovi míč přeskočil nohu naštěstí mimo bránu. Ve 33min. zahrávali hosté roh který propadl až k Vaškovi, ale tentokrát Osička vyrazil. V 35min. po dlouhé době zahrozili domácí střelou Reháka, která po teči skončila vedle. Poslední šanci poločasu měl hostující Kotoun který z brejku nepřekonal Osičku a tak hosté vedli v půlce zaslouženě 0:1.
Druhá půlka byla rychlejší a tím i více šancí. V 51min. se Kotoun probil až před Osičku a ten ho vychytal. V 53min. odpověděli domácí, po centru Bartoše zakončoval Straka, střela však byla hosty zblokována. V 57min. střílel Hesek,ale Chromek byl na místě. V 62min. byl faulován aktivní Bartoš, k trestnému kopu se postavil Herman a jeho dobře kopnutý míč skončil v síti – 1:1. V 65min. po rohovém kopu propadl míč k Pilarčíkovi, ale ten přestřelil. V 69min. Trnovec uvolnil po levé straně Bartoše, ten našel před brankou Darmovzala, který ještě sklepl hlavou na Heska a domácí šli po této rychlé a přímočaré akci do vedení – 2:1. Po dalším 5-ti minutách byl ve vápně faulován Bartoš a domácí dostali výhodu pokutového kopu. K míči se postavil Darmovzal, branku však z 11m minul. Tento moment rozhodl zápas, protože se vzápětí míč odrazil k Pilarčíkovi a ten střelou k tyči vyrovnal na – 2:2. Znovu se tak potvrdilostaré pravidlo nedáš / dostaneš, a aby toho nebylo málo, tak v 78min. zahrávali hosté rohový kop na který nejvýše vyskočil Šabata a otočil na 2:3 pro hosty. A i když si domácí po zlepšeném výkonu ve druhém poločase aspoň bod zasloužili, tak se o něj svou nekoncentrovaností připravili.

Dalibor Jančálek, asistent trenéra

Aktuální články

Výsledky všech našich mužstev

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...