Doležal – Hrnčíř (87‘ Tuček), Trčka, Polášek, Uher – Matuškovič (72‘ Škrobáček), Stráník, Šustr, Rehák – Darmovzal, Dujsík (83‘ Urbánek)

Mačuda – Dohnálek, Netík, Ščevík, Petrák – Duchoslav O., Vanda, Janík, Páleník – Mikéska – Duchoslav M. (81‘ Elšík)

branky: 63‘ + 65‘ Darmovzal Petr, 43‘ Rehák Stanislav, 60‘ Šustr Pavel (pk)
ž.k.: 85‘ Darmovzal – 76‘ Dohnálek
rozhodčí: Martinec – Zaplatilová, Špaček / Laca

Stadion: Na Šlajsi, Lanžhot

Za ideálního fotbalového počasí se domácí nejprve slavnostně rozloučili se svým dlouholetým správcem Josefem Jablonickým, který toto hřiště k zápasům chystal 30 let. V domácí bráně si pak odbyl premiéru Adam Doležal, který po zranění obou gólmanů přišel na hostování z Hodonína.
Rohatec se představil jako technicky a rychlostně velmi zdatný soupeř, soustředil se ale hlavně na hru zezadu, ze které podnikal velmi rychlé kontry. Hned po úvodní minutě ale hosté chybovali při ofsajdové pasti a Darmovzal se řítil úplně sám na Mačudu, ten ale stačil vyrazit. Potom dominovala důslednost při bránění a vzrušivých momentů před bránami bylo poskrovnu. Po čtvrt hodině zahrozil Rohatec, ale po narážečce byl u míče dřív Doležal než Vanda. Ve 20min uvolnil Uher Matuškoviče, ten střílel ale vedle tyče. Na druhé straně našel pod sebou pěkně Janík Vandu, jeho střelu však stačil na poslední chvíli srazit Polášek. V 35min. vybojoval míč Dujsík a sám postupoval až před Mačudu, ten ale znovu zasáhl. Vzápětí to zkoušel zdálky Páleník, ale střílí vysoko nad. A tak těsně před půlkou po krásném uvolnění Stráníka třetí samostatný nájezd na Mačudu a Rehák tentokrát s přehledem otevírá skóre – 1:0.
Druhá půlka už ale patřila zcela domácím, hostům ze Slavoje jakoby docházely síly a častěji pouštěli domácí do přečíslení. V úvodu půlky to dvakrát zkoušel Darmovzal, nejprve zakončil vedle a poté zasáhl znovu rohatecký gólman. Po hodině hry se ve velkém vápně uvolňoval zkušený Šustr a byl z toho pokutový kop. Sám faulovaný z něho zvyšuje – 2:0. Ve stejné minutě zkoušel snížit Páleník, ale střela mu nesedla a Doležal tak neměl problém. Na další minuty by ale hosté nejraději rychle zapoměli. V 63‘ našel nejprve Dujsík krásně Darmovzala – 3:0. Po minutě znovu uvolnění Darmovzala a ten zvýšil – 4:0. Střelu Stráníka Mačuda vyráží reflexivně nohou. 69‘ a Darmovzal nastřeluje tyč hostující brány. V 70‘ Darmovzal znovu odmítl hattrick, když jeho střelu znovu reflexivně nohou vyrazil Mačuda. Až v 71‘ znovu hosté, střela Vandy ale letěla vysoko nad. Na druhé straně znovu vynikl Mačuda při nájezdu Stráníka a následně pokusu Reháka.
Lanžhot tak zasloženě slaví první výhru letošního ročníku.