Tři body z domácího prostředí.

Nešpor - Straka (79' Hrnčíř), Hakala, Trčka, Matuškovič - Venglovič (69' Zata), Hílek, Rehák, Bartoš (27. Uher) - Boya, Darmovzal

SK Slavkov u Brna:

Rettegy - Kuda, Strnad, Lysák, Barák (28' Hráček) - Půček, Holásek, Kuklínek, Vítek - Kopunec, Houšť

branky: 32' + 62' Darmovzal Petr, 56' Rehák Stanislav, 58' Matuškovič Petr - 88' Vítek Jiří
ž.k.: 41' Rehák, 74' Straka - 26' Barák, 43' Holásek, 55' Kopunec, 61' Rettegy, 84' Lysák, 89' Kuklínek
rozhodčí: Laštůvka - Procházka, Pláteník / Laca

Stadion: Na Šlajsi, Lanžhot

Za tropického vedra se odehrál zápas se soupeřem ze Slavkova.
Úvodní střelecký pokus si připsal Rehák, jeho prudká přízemní střela však těsně minula cíl. Po deseti minutách hry zahrozili hosté. Nejprve nevyužili rychlého brejku po špatně zahrané standartce domácích, aby vzápětí spálili jasnou tutovku. To v domácí defenzivě trestuhodně chyboval Hakala a před Nešporem se objevil osamocený Houšť, domácí gólman však reflexivně zachránil. Na druhé straně se po střele Boyi dostal k vyraženému míči před odkrytou bránou Darmovzal, dorážka však skončila nad bránou. Lanžhot se v horku nemohl dostat do tempa, střeleckým pokusům tak scházela přesnost, centrované míče pak posbíral zkušený Rettegy. Po půlhodině si ale konečně mohli domácí příznivci zakřičet „gól“, když domácí předvedli efektní i efektivní kombinaci více hráčů a na jejím konci doklepával tradiční exekutor Darmovzal – 1:0. V první půli se potom již žádné z mužstev výrazněji neprosadilo.
I vstup do druhé půlky byl vlažnější, poté však domácí zabrali a mezi 56 a 63 minutou zápas třemi brankami rozhodli. Nejprve obral váhajícího obránce o míč Rehák a zvýšil na – 2:0. Vzápětí uvolnil Venglovič po pravé straně Darmovzala, který ještě přesně našel před bránou nabíhajícího Matuškoviče a ten do prázdné navyšuje již na – 3:0. Exkluzivní sedmiminutovku dokončil Lanžhot zrcadlovou akcí, na levé straně se uvolnil Boya, předložil před bránu Darmovzalovi aten upravil již na – 4:0. Hosté byli v tuto dobu zralí na „ručník“, po chvíli navíc musel se zraněním opustit hrací plochu Hráček a na lavici náhradníků již ke střídání k dispozici nikdo nebyl. Domácí ale také zvolnili, k zakončení se postupně dostávali Matuškovič, Boya nebo Hrnčíř, ani jeden však nezakončil přesně.
Slavkov se ani za tohoto stavu nevzdával a tak se v závěru před Nešpora k zakončení dostal Půček, domácí gólman však hostující tutovku ještě zachránil. Chvíli před konečným hvizdem se však hosté přece jen dočkali, když hostující Vítek dal konečnou podobu výsledku ukázkovým vymetením pravé šibenice domácí brány – 4:1.
Slavkov sice už před tímto zápasem přišel i o teoretickou naději na záchranu, do Lanžhota však přesto přijel se snahou hrát fotbal i dopředu a ne pouze bránit a zdržovat, tak jako to předvedli téměř všichni naši předcházející domácí soupeři.