I druhý domácí zápas nám přinesl tři body.

Kovář – Žaloudek, Hakala, Nešpor, Matuškovič – Straka, Polášek, Rehák (68‘ Dos Santos Oliveira), Bartoš (46‘ Rampáček) – Kůřil (60‘ Hrnčíř), Janulík

SK Slavkov u Brna:

Dolíhal (46‘ Kuchynka) – Barák, Houšť, Drobný (49‘ Novák), Michálek – Havránek, Lysák, Opletal, Líznar – Matocha, Půček

branky: 12‘ Rehák, 36‘ Žaloudek, 44‘ Bartoš, 58‘ Janulík, 59‘ Kůřil, 64‘ Hakala (pk)
ž.k.: 18‘ Polášek, 25‘ Hakala, 74‘ Dos Santos Oliveira – 29‘ Půček, 40‘ Lysák, 53‘ Novák, 62 Houšť
rozhodčí: Laštůvka – Mayer, Kopřiva

Stadion: Na Šlajsi, Lanžhot

K utkání jsme přistoupili aktivně, s odhodláním odčinit minulý výprask v Dubňanech. Hned v 2‘ po rohovém kopu Bartoše zakončoval z voleje Polášek, ale nedůrazně. Razance ale nechyběla ve 12‘ Rehákovi, který napřáhl z dálky a jeho tvrdou střelu lovil Dolíhal až ze sítě – 1:0. Branka naši hru uklidnila až příliš, i když jsme kombinovali a drželi míč, k přímému ohrožení hostující brány jsme se nedostávali. Až v minutě 36 vysunul Polášek po levé straně Bartoše, který před brankou našel Žaloudka a ten ač tísněný zvýšil na – 2:0. Před poločasem ještě faulovali hosté Janulíka, k přímému kopu se postavil Bartoš a nechytatelnou střelou upravil na – 3:0.
Do druhé půlky jsme vstoupili ještě aktivněji a dokázali jsme se prosadit i gólově. V 58‘ vysunul Polášek Janulíka a ten se prosadil na 4:0. O minutu později znovu Polášek našel přesně Kůřila a ten zvýšil už na - 5:0. Přímý kop Poláška skončil na hostující tyči, průnik Matuškoviče zastavili Slavkovští až nedovoleným zákrokem ve vápně. Z penalty dal tak v 64‘ konečnou podobu skóre Hakala6:0. V 73‘ mohl ještě zvýšit Žaloudek, Kuchynka jej však vychytal. Vzápětí se jedinému významnému ohrožení Kováře v druhé půlce dostali hosté, ale Matocha svůj únik po křídle zakončil těsně vedle levé tyče. V samotném závěru se ještě mohl dvakrát prosadit Dos Santos Oliveira, ale v prvním případě zakročil znovu Kuchynka a ve druhém bylo zakončení nedůrazné.