V závěrečném utkání sezony jsme dostali lekci z produktivity.

Nešpor Z. – Žaloudek, Trčka, Polášek, Uher – Straka, Rehák, Janulík (86‘ Hrnčíř), Bartoš – Matuškovič, Nevídal (73‘ Kůřil)

Strýček – Tesařík, Hos, Krška (81‘ Pátek R.), Vejvančický – Hochman, Ruber, Prachař, Švásta – Rástočný, Pátek M.

branky: 23‘ Matuškovič – 17‘ Švásta, 81‘ Krška
ž.k.: 68‘ Straka – 89‘ Rástočný
rozhodčí: Teplý – Vodák, Janulík

Stadion: Na Šlajsi, Lanžhot

Za ideálního fotbalového počasí se hrál od začátku svižný fotbal s větší aktivitou na straně domácích. V první dobré příležitosti se ocitl po vysunutí Rehákem Uher, strýček však jeho střelu vyrazil. Po minutě střílel Matuškovič, hosté srazili na roh z něhož střílel prudce Janulík, ale dólman byl pozorný. Po čtvrt hodině se uvolníl na hranici velkého vápna Nevídal, ale i jeho střelu stačili hosté zblokovat na roh. V 16min. první střela hostů, ale Prachař mířil hodně nepřesně. Po minutě tutovka domácích, kdy se žaloudek protáhl po křídle, předložil před bránu, ale na hranici faulu tísněný Nevídal nezakončil, aby se z rychlého protiútoku radovali hosté, zakončoval Švásta0:1. Domácí však po chvíli kontrovali, bartoš vysunul Matuškoviče, který překonal Strýčka – 1:1. Po vyrovnání tempo zápasu upadlo, největší příležitost do poločasu měli hosté, ale jejich rychlý kontr včasným vyběhnutím zneškodnil Nešpor.
Druhá půlka začala velkou aktivitou Lanžhota. V 56min. přehlédl rozhodčí jasný faul na Straku, k míči se však dostal Matuškovič, obešel i gólmana, ale ze strany před prázdnou bránou zakončil jen do tyče. V 58min. aktivní Nevídal přešel přes několik protihráčů, předložil Strakovi a ten sám před gólmanem mířil těsně vedle tyče. V této fázi hosté jen horko těžko oddolávali tlaku domácích, ty se však předháněli v zahazování příležitostí. V 66min. rozhodčí hostům odpustil druhou penaltu, faul ve vápně „vytáhl“ na čáru velkého vápna, přímý kop Poláška srazili hosté na roh. V 67min. po kombinaci střílel Bartoš pouze nad. V 69min. zakončoval Nevídal, rozvlnil však pouze boční síť. V 70min. se řítil Straka na Strýčka, ten však zasáhl včas. V 71min. poprvé v druhé půlce zahrozili hosté, průnik Rástočného srazil Uher na roh, z něho hosté ale hlavou trefili břevno! Jak má vypadat fotbalová produktivita ukázal domácím v 81min. Krška, když z přímého kopu trefil přesně a z druhé střely hostů v druhé půlce poslal Rakvice do vedení – 1:2. Domácí se ještě snažili překonat Strýčka, ale ten měl svůj den a tak střela Straky, zakončení Kůřila, ani v samotném závěru hlavička Poláška brankou neskončili, produktivní hosté si tak odvezli všechny body.