22. kolo, neděle 19.05.2013, 16:30

Sokol LanžhotMSK Břeclav B

Josef Říha |

Lanžhot - Břeclav B 4 : 0

Lanžhot ukázal, že branky přece jenom střílet nezapomněl.

Osička – Žaloudek, Trnovec, Hakala, Uher – Matuškovič, Straka, Rehák, Bartoš – Venglovič, Tomek (63‘ Bača, 69‘ Říha)

MSK Břeclav B:

Fibingr – Dos Santos Wagner, Svoboda, De Carvalho Serra, Ivančic (46‘ Hakala), Kurial, Ulehla (70‘ Tuček), Vintrlík, Matevski, Kruták (46‘ Ferbar), Polášek

branky: 14‘ Venglovič Jiří, 36‘ Matuškovič Petr, 45‘ Tomek Jakub, 90‘ Říha Zbyněk
ŽK: 49‘ Straka - 0
rozhodčí: Hanák - Linhart, Pátek

Hráče i diváky dnes na Šlajsi přivítalo krásné slunečné počasí, ale také dosti silný vítr. Hosté přijeli s velmi mladým mužstvem, které doplnili proti předpokladům pouze tři hráči z třetiligového Áčka.
O zápase rozhodl již první poločas, když se nejprve po čtvrt hodině uvolnil Venglovič a konečně protrhl střeleckou smůlu Lanžhota z posledních zápasů – 1:0. Po chvíli mohl zvýšit Tomek, ale po přihrávce Matuškoviče mířil jen do tyče. Lanžhot následně získal územní převahu, ale chyběla mu přesná finální přihrávka, nebo větší klid při zakončení. Domácím tak pomohl gólman Fibingr, který neudržel nepříliš těžký míč a umožnil tak pohodlně skórovat Matuškovičovi – 2:0. A když už se blížil čas první půlky, vyvezl míč Hakala a pěkně uvolnil Tomka, který podél gólmana zvyšuje na 3:0.
Ve druhé půlce tempo hry s ohledem na stav odpadlo a mnoho příležitostí k vidění nebylo, Lanžhot soupeře dál přehrával, ale ani povedené střely Reháka a Straky mezi tyče nevedly. Hosté se k přímému ohrožení Osičky vůbec nedostali a tak se v samotném závěru prosadil střídající Říha, který hlavou upravil na 4:0.

2 Žaloudek Milan O 90 0 0 0
4 Uher Přemysl Z 90 0 0 0
7 Bartoš Miroslav U 90 0 0 0
8 Hakala Martin O 90 0 0 0
9 Straka Tomáš Z 90 0 1 0
11 Venglovič Jiří U 90 1 0 0
13 Trnovec Radomír Z 90 0 0 0
14 Rehák Stanislav O 90 0 0 0
17 Tomek Jakub U 63 1 0 0

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají o víkendu naše mužstva.

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...