Na úvod jara šťastné vítězství ze závěru zápasu

Nešpor Z. – Žaloudek, Polášek, Nešpor J., Uher – Straka (46‘ Janulík), Rehák (71‘ Rampáček), Stráník, Bartoš – Matuškovič (76‘ Hrnčíř), Kůřil

FK Baník Dubňany:

Novotný – Soldán, Hlaváč, Janík, Jakubíček – Štos, Albert (83‘ Šrutka), Pochylý, Mráz (88‘ Zelený) – Sviták – Šalša (64‘ Kos)

branky: 24‘+88‘ Kůřil Zdeněk, 33‘ Matuškovič Petr – 36‘ Sviták Dušan, 51‘ Albert Miloš
ž.k.: 43‘ Žaloudek, 49‘ Nešpor, 56‘ Uher, 68‘ Kůřil, 73‘ Matuškovič, 79‘ Bartoš – 26‘ Janík, 64‘ Pochylý, 89‘ Štos
rozhodčí: Pernica – Novotný, Mayer / Chromek

Stadion: Na Šlajsi, Lanžhot

Za krásného počasí se Na Šlajsi před slušnou diváckou kulisou hrál od začátku oboustranně svižný a bojovný fotbal. První vzruch přinesla pátá minuta, kdy hosté při odkopu míče nastřelili zblízka Žaloudka a odražený míč se k překvapení všech snesl na břevno Novotného brány. Na druhé straně to vzápětí zkoušel zdálky Sviták, branku však minul. Z hranice šestnáctky střílel netradičně pravou nohou zpoza obránce Rehák, přízemní míč do protipohybu Novotného skončil těsně vedle. Série standartek hostů k přímému ohrožení nevedla a tak udeřilo na druhé straně – Straka pěkně uvolnil Žaloudka, který šel sám ze strany, ale míč ještě předložil rozběhnutému Kůřilovi, který nezaváhal – 1:0. Hosté zahrozili pěknou střelou Svitáka, kterou vyrazil Nešpor na roh. Po půlhodině domácí znovu uvolnili rychlonohého Žaloudka, kterého tentokrát hostující gólman vychytal, ale odražený míč zachytil Matuškovič a zvýšil na 2:0 pro domácí. Dubňany se však ihned vrátily do zápasu, když nedůrazu domácích využil vzápětí Mráz a po jeho přihrávce zakončující Sviták snižuje – 2:1. Do poločasu mohlo být navíc srovnáno, když se před Nešporem ocitl osamělý Jakubíček, domácí brankář si však dokázal poradit.
Do druhé půlky vstoupil rozhodně aktivněji hostující Baník. Nejprve z přímého kopu zastavilo míč až břevno domácí brány, aby po nepřesné rozehrávce domácích poslal podél vybíhajícího Nešpora přesně míč k tyči Albert – 2:2. Hodně aktivní desetiminutovku hostů zakončil jejich rychlý protiútok, který ale nadvakrát výtečně zneškodnil v bráně Nešpor. Hra se následně srovnala a víc než fotbalových momentů bylo k vidění nedovolených zákroků na obou stranách a taktéž oboustranně scházelo přímé ohrožení branky. Rozhodnutí měl na noze čtvrt hodiny před koncem hostující Štos, který ale po zpětné přihrávce z dobré pozice vysoko přestřelil. Rozuzlení tak přišlo dvě minuty před koncem. Domácími zahraný přímý kop Janulíkem se odrazil od tyče a důrazný Kůřil zblízka hlavou strhl vítězství šťastně na stranu Lanžhota – 3:2.