Sokol Lanžhot:

Petrla - Hrnčíř (79' Škrobáček), Trčka, Žaloudek, Uher - Straka, Šustr, Rehák, Bartoš (64' Tuček) - Darmovzal, Dujsík (57' Matuškovič)

FC Kyjov 1919:

Kůřil - Hrdlička, Riedl, Měsíček, Němeček - Křižka, Půček, Svoboda (81' Čada), Prachař - Klimeš (71' Juřena), Kuchař

branky: 23' + 40' + 88' Darmovzal Petr, 29' Dujsík Milan, 90' Matuškovič - 73' Kuchař
ž.k.: 40' Kuchař
rozhodčí: Tunka - Zika, Koráb

Stadion: Na Šlajsi, Lanžhot

Komentář

Fotbal dvou rozdílných poločasů viděli diváci v Lanžhotě. V tom prvním dominovali domácí hráči, aby v druhém šetřili síly a hosté se toho snažili využít.
Úvod patřil Lanžhotu, už v úvodní minutě míč utekl při zakončení Darmovzalovi do autu a po vysunutí Šustra byl u míče rychlejší Kůřil než Straka. Trčkova střela zdálky pak mířila nad. Po deseti minutách to zkoušeli hosté, nebezpečná střela Půčka z hranice vápna jen těsně minula pravou tyč a pokus Hrdličky skončil vysoko nad brankou. Po dvaceti munutách prošel domácí obranou Hrdlička a jeho střelu vytáhl Petrla na břevno. A tak udeřilo na druhé straně, Šustr skvěle uvolnil Darmovzala a ten s přehledem otevřel skóre – 1:0. Před půlhodinou hry se na straně uvolnil Šustr, našel ve vápně Dujsíka, který ve vápně nekompromisně bombou z voleje zvýšil na 2:0. Domácí se dál tlačili do zakončení, ale dvakrát výborně zasáhl Kůřil, když nedříve vychytal Šustra a po něm znovu Darmovzala. Ten se před půlkou přece jen znovu prosadil, když ranou pod břevno nedal Kůřilovi šanci – 3:0.
Do druhé půlky domácí vstoupili jako by se jim nemohlo nic stát a pohybliví hosté toho dokázali využívat, najednou jich bylo plné hřiště. V pokusech o zakončení jim však chyběla zkušenost a větší důraz. Čtvrt hodiny před koncem se přece jen dočkali, když se hlavou prosadil Kuchař. Vzápětí mohl zápas zdramatizovat Půček, ale jeho střelu pod břevno vytáhl bravurně Petrla. Před koncem to ještě neúspěšně zkoušel hlavou Křižka, aby v samotném závěru potrestali nezkušenost hostů domácí dvěma brankami. Nejprve dovršil hattrick samostatným únikem Darmovzal a po něm využil zaváhání hostů Matuškovič.
Kyjov tak odjel po zlepšeném výkonu v druhé půlce s krutou prohrou.