2. kolo, sobota 18.05.2013, 11:30

MSK BřeclavSokol Lanžhot

4:3 (1 : 2)

branky: Adámek Jakub, Straka František, Straka Jakub

Zápas s MSK byl asi tím nejlepším co bylo k vidění na dnešním turnaji. Pro tento zápas jsem se rozhodl postavit tu nejlepší ( dle mě ) sestavu a ponechat ji tam celý zápas. Kluci byli rozehraní ze zápasu s Valticemi a také to bylo na hřišti znát. Utkání bylo velmi vyrovnané a na první gól soupeře jsme do poločasu dokázali odpovědět góly Kuby Adámka a Franty Straky. Poločas jsme vedli 2:1. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako ten první, nejprve soupeř otočil dvěma góly na 3:2 a pak se prosadil Kuba Straka 3:3. Za tohoto stavu jsme měli několik gólových příležitostí, ale bohužel bez využití. V poslední minutě inkasovali na 3:4. I tak tento zápas hodnotím velice positivně.

12 Petrla Vladimír O 0 0 0 0

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...