Kovář – Žaloudek, Suchánek, Trnovec, Uher – Straka (85‘ Škrobáček), Herman (90‘ Čapka), Rehák, Bartoš – Hesek, Venglovič; náhr. Osička

branka: 83‘ Žaloudek Milan
ŽK
: 77‘ Hílek – 66‘ Hesek

Za stálého deště a těžkého terénu se v okresním derby do první šance dostali domácí hráči a to ve 4. minutě, ale Holešínského střelu hostující obrana zblokovala. Hosté kontrovali v 5. minutě, kdy Bartošův centr Venglovič poslal vedle. Po úvodních šancích na obou stranách se obrany obou mužstev na těžkém terénu zformovaly a nepouštěly útočníky do žádných šancí, tak to obě mužstva zkoušela střelami ze střední vzdálenosti. V 15. minutě Heskova střela skončila v náručí gólmana Hanzela. Ve 23. minutě se domácí dostali do slibné akce, která byla zastavena offsidem. Ve 26. minutě mířil Fóbl nad Kovářovu bránu. Střela Pálky se ve 35. minutě otřela pouze o tyč hostující brány. Ve 37. minutě se uvolnil Venglovič, ale jeho centr na zcela volného Heska Hanzel na poslední chvíli odvrátil. Ve 38. minutě po centru Holešínského mířil vedle Frlaus. Síť rozvlnil ve 40. minutě po centru Hermana Hesek, bohužel v offsidové pozici.
Nutno říct, že i na těžkém terénu se hrál fotbal dobré úrovně s šancemi na obou stranách. Do druhé půle vkročili lépe hosté z Lanžhota, kdy už ve 46. minutě Straka prostrčil na Vengloviče, ale ten na brankáře Hanzela nevyzrál. V 55. minutě gólman Hanzel špatně odkopl míč, ten se dostal k Hermanovi, ale ten bohužel minul prázdnou bránu. I v  58. minutě střela Heska skončila jen nad bránou. V této fázi to byli hosté z Lanžhota, kteří diktovali tempo zápasu a začali domácí přehrávat. Ti hrozili zejména po rychlých brejcích, které však zastavovala pozorně hrající obrana hostů. V 61. minutě skončil trestný kop Hermana v náruči Hanzela. Také v 72. minutě gólman Hanzel opět zmařil střelu Vengloviče. Když už se obě mužstva viděla v horké sprše, v 82. minutě si vzal míč Žaloudek, obešel tři domácí hráče, narazil si z Hermanem a sám před Hanzelem otevřel skóre zápasu 0:1. Domácí hráči zjevně zaskočeni se už do žádné šance ani závěrečného tlaku již nedostali. A tak šťastnějším mužstvem bylo nakonec mužstvo Lanžhota. Hráči si za obětavý a bojovný výkon zaslouží velkou pochvalu.

Dalibor Jančálek, asistent trenéra

Program našich zápasů

Kdy a kde hrají o víkendu naše mužstva.

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...