8. kolo, čtvrtek 22.10.2015, 16:30

Moravan LedniceSokol Lanžhot

Boris Didov |

Lednice - mladší přípravka 9:2

Prohra v posledním venkovním zápasu

Brankář: Didov O.
Sestava: Uher V., Létal M., Doležel J., Šťastný A., Petrla Z., Hrnčíř A.

branky: Uher Václav, Šťastný A.

Stadion: Lednice

Čtvrteční utkání proti snad našemu nejnepříjemnějšímu soupeři jsme prohráli celkem zaslouženě. V utkání nám chyběl náš nejlepší střelec díky nemoci Darmovzal David. To se také projevilo na celkovém výsledku, a také v koncovce.

Celé utkání nás provázelo nedůrazem v obraně, neproměnění šancí, které jsme si dokázali vytvořit i v takové oslabené sestavě. Také jako celou podzimní část sezóny, děláme zbytečné chyby v obraně, hlavně tedy v brance. Je to škoda, protože se těmto jevům na tréninku věnujeme a děti se na tréninku chovají jinak.

Musíme ovšem také poukázat na nevhodné chování diváků, jak z naší strany, tak ze strany trenéra domácího mužstva. Berte na vědomí, že si děti  z tohoto zápasu budou nejvíce pamatovat jen tento nevhodný incident.

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...