Josef Říha | | mládež

mladší přípravka na Turnaji OFS ve Valticích

V sobotu 2.3 jsme odehráli ve Valticích turnaj OFS Břeclav.

Výsledky:
Lanžhot - Pohořelice 7:0
branky: Zvonková 2, Jakubec, Mládek, Kacr, Ciprys J.

Lanžhot - Rakvice 7:1
branky: Zvonková 3, Jakubec 2, Mládek

Lanžhot - Lednice 9:2
branky: Zvonková 3, Jakubec 3, Mládek 2

Lanžhot - Podivín 10:0
branky: Zvonková 4, Kacr 2, Ciprys J. 2, Mládek

Odehráli jsme 4 zápasy a všechny jsme vyhráli se skóre 33.3. Ve všech zápasech jsme herně dominovali a i když začátky zápasů byly z naší strany chaotické, rychle jsme se vzpamatovali a začali hrát naši hru. Branky padaly jak po skvělých kombinačních situacích, tak po individuálních akcích. Občas nám zakončení trochu vázlo, zakončovali jsme zbrkle nebo přímo do brankáře. Trochu nás mrzí formát turnaje, který nebyl klasický každý s každým, ale to je jen malá vada na kráse. Každopádně děti hráli skvěle a předváděli nádherný fotbal.

trenéři

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...