Didov O., Uher L., Létal M., Zobačová L., Darmovzal D., Doležel J., Hrnčíř A., Bӧthig T., Kováč K.

Sokol Hrušky:

Tichý F., Totka P., Trlica M., Kolaja D., Nešpor R., Antoschová A., Salajka Š.

branky: Darmovzal David, Paulík Šimon, Létal Michal

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Tak jsme se konečně dočkali prvního vítězství v jarní části sezóny. Mělo nás to potkat už obě předchozí utkání doma, protože jsme předváděli pěkný fotbal. Tohle vítězství nás všechny potěšilo, ale. Po herní stránce to od nás nebylo zrovna vydařené utkání. Vím, že umíme zahrát daleko lépe. Snad to bylo i tím, že nám chyběl Vašek Uher. Ale to se stává a musíme se s tím umět vypořádat.
V prvním poločase byl v brance Ondra a možná měl i veliké štěstí, že soupeř netrefoval branku. To ve druhém jsme měli v plánu, že odchytá Lukáš Uher, ale osud tomu tak nechtěl. Lukáš takové štěstí neměl a byl doslova sestřelen soupeřovým projektilem přímo do nosu. A, nedochytal. Do té doby to byl od něho výborný výkon a vypadá to, že jsme našli stabilní dvojici, která se bude v brance střídat. Ale postupně.
Poločas jsme vedli 2:0 brankami Davče, který nedal šanci brankáři tvrdou střelou a následně Michala, který předvedl průnik podél lajny a stejně vydařenou střelu. Jinak nám po celou dobu mařili naši rozehrávku soupeřovi starší kluci, kteří vše víceméně jen odkopávali z první rovnou na naši branku. To byl snad také důvod takové halabala hry.
Ve druhém poločase se hned krátce po sobě udeřila do hlavy Lenka po souboji o míč a hned nato byl sestřelen Lukáš. Takže jsem nevěděl, kde mi hlava stojí a celá hra na to doplatila. Oba už nedohráli, tak to bylo na těch menších. Ale předvedli bojovného ducha a zvítězili jsme.
Na závěr musím zmínit, že se na hřišti objevil další nový klučina (Kováč Jakub), kterého si přivedli mezi sebe kluci. Ať ho to mezi námi baví a vydrží mu jeho počáteční euforie, kterou přenesl i do utkání.

Blahopřejeme klukům k jejich úspěchu!!!

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...