10. kolo, sobota 01.04.2023, 10:30

Sokol LanžhotSokol Březí

9:2 (6:0)

Sokol Lanžhot:

Konrád - Ciprys J., Ciprys Š., Jakubec, Kacr, Lepka, Malý, Tomko, Zvonková, Palkovič, Karas, Uher D., Uher L.

Sokol Březí:

Štoudek A. - Štoudek L., Svobodová, Novák, Bedřich, Bachan, Dalajka, Zezulka, Schnelly, Rakovský

Branky: Zvonková Marie 4x, Kacr Sebastian, Ciprys Štěpán, Lepka Patrik, Holomek Aleš, Malý Matouš

.

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Dnes jsme odehráli první mistrovské utkání proti Březí. Za první polovinu jsme byli na naše neskutečně hrdí, co předváděli na hřišti. A to ne jenom první čtveřice,ale všichni. Hráli po zemi, krásně si přihrávali, prostě byla radost se na to dívat.
Bohužel druhý poločas jsme se přizpůsobili hře soupeře a už to nebyla taková paráda. S míčem jsme pracovali pomalu a celkově to bylo nemastné, neslané. Každopádně za první poločas všem hráčům moc děkujeme.
Trenéři

Statistiky sezony 2023/24

Jak vypadala právě skončená sezona našeho mužstva v číslech.

deník.cz: Lanžhot opouští sedm hráčů: končí gólman, kapitán i špílmachr. Přichází posily

Nejúspěšnější sezona v novodobé historii. Fotbalisté Lanžhota zakončili uplynulý ročník divize D s devětapadesáti body na druhém...

Konec sezony – poděkování

Rádi bychom vám všem poděkovali za podporu po celou sezonu 2023/2024.