Prohra v domácím prostředí s vyspělejším soupeřem.

Brankář: Didov O.
Sestava: Létal M., Uher V., Doležel J., Bartoš T., Darmovzal D., Petrla Z., Šťastný A., Hrnčíř A., Uher L.

branky: Darmovzal David 3x, Uher Václav

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Počasí se umoudřilo a kluci mohli vyběhnout za krásného počasí opět před skvělé domácí publikum. O bouřlivé prostředí se postarali také fanoušci hostujícího týmu. Někdy to nebylo zrovna slušné fandění, ale na to už jsme si s tímto soupeřem zvykli.

Utkání se nám opět nevydařilo a prohrávali jsem celkem rychle 3:1. Byly to stále se opakující chyby brankáře na kterých musíme pořádně zapracovat. Je dobře, že dostáváme takové branky, jsou to branky poučné, ke kterým dochází ze stylu hry, kterou děti učíme. Také se nám nedařila kombinace o kterou jsme se pořádně ani nepokoušeli. Hráli jsme ukvapeně a soupeř zaslouženě vyhrál. Branek mohla na obou stranách padnout daleko víc, zvonily snad všechny tyče u branek. V prvním poločase jsem schválně nechal hrát více starší kluky, protože ve druhém poločase museli jít hrát za starší přípravku. Vytvořili jsme si spoustu příležitostí, ale chyběl klid na zakončení.

Musím také zmínit, že při pohledu na soupisku soupeře se musím zamyslet, zda byla totožná  s hráči na hřišti. Dle věku to neodpovídalo. Děti soupeře by musely být hodně vyspělé.

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...