Pěkný výkon a výhra k tomu - ml. přípravka

Brankář: Didov O.
Sestava: Létal M., Uher V., Paulík Š., Darmovzal D., Doležel J., Šťastný A., Hrničíř A., Petrla Z., Uher L., Bartoš T.,

branky: Darmovzal David 4x, Uher Václav 2x, Didov Ondřej, Šťastný A., Uher L.

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Za krásného podzimního počasí jsme po delší odmlce sehráli další mistrovské utkání na domácím hřišti. Opět nás nezklamala výborná domácí kulisa, jen ten bufet nebyl opět otevřen. Velká škoda, a také ostuda!

Konečně jsme se předvedli v nejsilnější sestavě a opravdu se to od začátku ukázalo na předvedené hře. Sice jsme prohrávali po chybě a darovali soupeři branku, ale to bylo od soupeře v prvním poločase vše. Také poločasový výsledek 5:1 tomu odpovídal. Kluci předvedli pěknou hru, do které se zapojila mnohdy celá pětice. Dokázali jsme výborně sehrát standardní situace, snažili se o kombinaci, a ti nejstarší i pěkné individuální herní dovednosti. Také branky nepadaly jen náhodné, ale šlo o pěkné střely na branku soupeře. Na těch nejmladších bylo vidět, jakou radost mají ze hry po celou dobu utkání a neustále mě upozorňovaly, že už to nemůžeme prohrát. Také se někteří zapsali do listiny střelců.

Ve druhém poločase jsme opět pustili na výpomoc do starší přípravky Vaška Uhra a Michala Létala. To se muselo promítnout do dění na hřišti a soupeř se dostal do hry třemi brankami.

Nezbývá, než konstatovat, že jsme zaslouženě vyhráli. I když to bude znít možná divně, ale můžeme klidně prohrát, když uvidím, že se kluci snaží hrát fotbal. A hlavně o to nám jde. To vítězství se pak dostaví tak jak tak. Ještě by to chtělo více zapojit do hry mladší ročníky.

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...