13. kolo, pondělí 24.10.2022, 16:45

FKM PodlužíSokol Lanžhot

3:1 (1:0)
Josef Říha | | mládež

starší žáci Podluží-Lanžhot - ohlasy

Ohlasy na derby starších žáků - FKM Podluží

FKM Podluží:

Uher (K) - Beránek, Frýdek, Hejzlar, Krč, Mustafa A., Vala, Valenta, Mazuch, Mustafa S., Molinek; - střídali Drgonec, Číž, Trčka, Kuriál, Machálek

Sokol Lanžhot:

Kaňa V. - Uher A., Bartoš T., Didov O., Šesták P., Brbúch M., Moravec P., Trubač K., Uher V., Petrla Z., Slezák L., Hošpes J., Trčka J., Šesták J., Moravec R., Bača D.

Branky: 44. a 55. Molinek Matyáš, 10. Mustafa Samir - 68. Trubač Kryštof (pk)

Žluté karty: 13. Mustafa A., 13. Mazuch

Rozhodčí: Čápek Josef

Diváci: 100

Stadion: Tvrdonice

Ohlasy

FKM Podluží:

FKM Podluží: Druhý náročný zápas ve třech dnech. Tentokrát k nám přijel tým ze sousedního města „El Ej“ (Lanžhot).. A bylo to derby jak má být. Spousta diváků, perfektní atmosféra a utkání mělo náboj přirovnatelný k fotbalovým zápasům velkých týmů. Zápas byl strhující od první do poslední minuty a bavil nejenom nás, ale i samotné diváky, kteří mohutně povzbuzovali oba týmy do konce zápasu.
Věděli jsme, že pokud chceme v zápase uspět, musíme soupeře neustále presovat hned od jejich šestnáctky. A dařilo se nám to. Soupeři jsme na jejich půlce nedali vůbec žádný prostor a po našem napadání jsme kontrovali krásnými akcemi po pravé straně, kde operoval Michal Číž. Po první půli jsme mohli vyhrávat čtyři nula, ale zakončit do sítě se podařilo pouze jednou. Po střele ze šestnáctky od Adama Vale míč tečuje do brány Samir Mustafa. V první půli jsme soupeře do žádné vážnější akce nepustili, protihráči nevystřelil na bránu.
Druhá půle se více vyrovnala, náboj neuvadl, ba naopak, tempo se ještě více vystupňovalo a kluci z obou týmů bojovali o každý centimetr hřiště. Hra se přelévala od jedné branky k druhé. Na obou stranách byly vidět pěkné přímočaré akce na brány soupeře. Naši kluci si větším důrazem vytvořili nebezpečnější akce, díky nimž střílí dvě branky Matyáš Molinek. Naše obrana si počínala bezchybně a kluky z Lanžhota do vyložených šancí nepustila. Až na jednu chybu, kterou jsme museli hasit faulem v pokutovém území. Po penaltě soupeř koriguje výsledek na 3:1.
Posledních deset minut jsme mysleli, že klukům budeme rozdávat čelovky, jak se zatáhlo a na hřiště padla tma. Ale dohráli jsme to.
Super odmakaný zápas. Skvělá atmosféra, výborný výsledek – díky.
Trenéři   DP , LF
Zdroj: fkmpodluzi.cz

Aktuální články

deník.cz: Lanžhot v přípravě potrápil Blansko. Trenér Hílek: Nejsme tak silní v kombinaci

Po úvodní výhře nad Cázavou přišla první porážka. Fotbalisté divizního Lanžhota nestačili v letní přípravě na Blansko,...

Na úvod přípravy těsná výhra proti Cézavě. Trefily se nové tváře

První přípravné utkání áčka Lanžhota proti soupeři z 5. ligy dopadlo dobře. Trenéři zápas pojali opravdu jako zkoušení nových...

Prodej permanentních vstupenek

Od středy 10.7.2024 budou k dispozici "Permanentní vstupenky" pro ročník 2024/25.