Novotný – Wagner (83‘ Zelený), Janík, Hlaváč, Jakubíček – Soldán, Albert (78‘ Herzán), Pochylý, Sviták (86‘ Michna) – Koryčánek, Šalša (71‘ Horný)

Kovář – Žaloudek, Rampáček (46‘ Uher), Nešpor (71‘ Dos Santos Oliveira), Matuškovič – Straka (68‘ Hrnčíř), Polášek, Rehák (59‘ Venglovič), Bartoš – Kůřil (53‘ Tomek), Janulík

branky: 29‘+46' Šalša, 43‘ Koryčánek, 77‘ Pochylý
ž.k.: 11‘ Janík, 61‘ Wagner, 87‘ Soldán – 37‘ Nešpor, 62‘ Straka
rozhodčí: Hanák – Hovorka, Malík

Stadion: Dubňany

Velmi nepovedené utkání jsme sehráli na hřišti Baníku Dubňany. Domácí nás předčili ve všech činnostech a zaslouženě nás deklasovali.
Začali jsme ale aktivně, hned v úvodní minutě obral Bartoš o míč Hlaváče, zakončení jsme však dobře nevyřešili. Domácí měli velmi nebezpečné standartky, hned po úvodním rohu v 7‘ vznikl před Kovářem závar, ale bez zakončení. V 11‘ rychlý přechod Bartoše zastavil nedovoleně na hranici penalty Janík, přímý kop však gólmana neohrozil. Na druhé straně zakročil proti střele efektním zákrokem Kovář, dorážka hlavou končí nad bránou. V minutě 21 střílí Polášek, ale jen mimo tyče. Pak ale převzali iniciativu jednoznačně už jen domácí. Střelu Pochylého tečoval Koryčánek těsně vedle. Vzápětí spálili domácí vyloženou příležitost, aby po chvíli napřáhl z dálky Šalša a krásnou střelou s pomocí tyče a nešťastného odrazu od Kováře skóroval – 1:0. Domácí gól uklidnil, my jsme se naopak prosazovali velmi těžko. Před půlkou se domácí prosadili znovu, když zavěsil Koryčánek hlavou – 2-0. Takto skončil poločas, když se ještě před hvizdem pokoušel ohrozit gólmana Rampáček a úplně poslední příležitost domácí nezakončili.
Do druhé půlky jsme vstoupili s odhodláním převzít iniciativu, to však vzalo velmi brzo za své, když jsme chybovali v rozehrávce, malou domů Žaloudka vystihl Šalša a pohodlně zvýšil – 3:0. Tato branka námi úplně otřásla a na hřišti existovalo už jen jedno mužstvu. Náš výkon dál nesnesl ani ty nejslabší kritéria hodnocení a tak můžeme být rádi že se domácí prosadili už jen jednou, když Pochylý hlavou upravil na – 4:0.