3. kolo, neděle 26.08.2012, 16:30

FK Baník DubňanySokol Lanžhot

1:1 (1:1)

branky: 40‘ Sviták – 44‘ Venglovič Jiří

Hosté věděli, že jich na hřišti nováčka nečeká nic lehkého a tak tomu odpovídali první minuty zápasu. Hned ve 3min. měli šanci domácí, když Kovář neudržel míč, ale domácí útočník přestřelil jeho bránu. Ve 13min. pěkná střela domácích kterou Kovář vyráží. Po čtvrt hodině následovala série rohových kopů domácích. V 19min. se domácí Jakubíček opřel do míče a ten skončil na spojnici Kovářovi branky. Ve 25min. po skrumáži před hostující brankou zachraňoval na poslední chvíli Suchánek. Domácí měli tlak i šance a svou důraznou hrou dělali hostům velké problémy. Lanžhot tak první střelu na gólmana vyslal až v 37min. Žaloudkem. Když už se hra začala vyrovnávat, přišel v 40min. roh domácích na který si naběhl Sviták a protlačil míč za Kovářova záda – 1:0. Když už obě mužstva čekala na poločas, vzal míč Žaloudek, prošel s ním až do vápna domácích, jeho střela se dostala k Venglovičovi  a ten srovnává skóre – 1:1.
Druhou půli převzali iniciativu hosté z Lanžhota, i když do první šance se dostali domácí, když na centr nedosáhl Albert. V 65min. se po rohovém kopu dostal k odraženému míči Hakala, ale v dobré pozici přestřelil. Ve stejné situaci na druhé straně vyráží střelu Alberta Kovář. V 73min. šance domácích po brejku, ale Blaha nedokázal zakončit přesně. Zase na druhé straně se řítil Venglovič sám na stopera Janíka, ale nedokázal ho obejít. 10min. před konce největší šance hostí, když po ose Hesek B. – Uher  – Bartoš posledně jmenovaný na míč jen těsně nedosáhl. V 85min. trestný kop zahraný Hakalou končí mimo bránu. V 86min, slabá střela Suchánka končí v náručí domácího gólmana Bílka. V poslední minutě zápasu po rohovém kopu hlavičkuje jen těsně mimo a tak zápas dvou rozdílných poločasů končí spravedlivou remízou.

Dalibor Jančálek, asistent trenéra

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...