2:3 (1:2)

FC Bučovice:

Hanák – Sedlář (32‘ Mikulášek), Hanousek, Chalabala, Lazor (58‘ Bil), Štrubík, Chadima, Kachlík M., Handlíř, Nový (74‘ Jeřábek), Kachlík T.

Nešpor – Straka, Trčka, Matuškovič, Venglovič (85‘ Král) – Zata, Hílek, Rehák, Bartoš – Boya, Darmovzal (88‘ Osička)

branky: 32‘ Chadima Jan, 82‘ Kachlík Tomáš – 10‘ + 17‘ Darmovzal Petr, 65‘ Boya David
ž.k.: 35‘ Kachlík M., 56‘ Kachlík T., 90‘ Handlíř – 11‘ Hílek, 54‘ Straka
rozhodčí: Brach – Zaplatilová, Marek / Bušek

Stadion: Bučovice

Z webu FC Bučovice:
Do utkání s velmi kvalitním soupeřem jsme nevstoupili dobře a již v 17.min. prohrávali 2:0. I nadále nás soupeř přehrával a mohl navýšit, ale to se nestalo. Naopak do zápasu nás dostala branka Chadimy.
V druhé půli jsme si vytvořili tlak, který jsme bohužel nezúročili ve vyrovnávací branku a tak nás hosté potrestali brankou na 3:1. V závěru nervózního utkání ke které přispěl hlavní mírou hlavní rozhodčí jsme snížili z rohového kopu Tomem Kachlíkem na 2:3. Po té jsme vsítili regulérní branku, která nebyla z nepochopitelných důvodů uznána a v úplném závěru byla přehlídnuta ruka hostujícího hráče ve velkém vápně.

Trenér Kachlík Ladislav:
Kvalitní utkání. V mých očích by zápasu lépe slušela remíza. My jsme se dostali poprvé do opačné role na domácím hřišti a brzy prohrávali 2:0. Toto jsme evidentně nezvládli mentálně, proti dobře hrajícímu týmu z Lanžhota. Bojovnost nemůžu kluků zapřít , ale jen bojovnost v tomto utkání k vítězství jak se ukázalo nestačila. V závěru druhé půle jsme soupeře dostali pod velký tlak a dokonce vyrovnali, branka nebyla uznána ,,nevím proč „. Škoda, honili jsme vše na poslední chvíli inkasovali 3 branky, těžká situace a tu jsme nezvládli jak praví výsledek. Klukům děkuji za bojovnost, hlavně v druhé půli.