3:8 (2:2)

Paulík D., Petrla V., Kaňa A., Straka F., Sedláček M., Jirava T., Tuček V., Prajka V., Uher V., Pospíšil M.

branky: STRAKA František 3x, SEDLÁČEK Martin 3x,PETRLA Vladimír, JIRAVA Tomáš

Stadion: Nikolčice

Starší přípravka nastoupila opět posílena o Straku F. a Petrlu V., chyběla pouze Ciprysová E. Proto se do branky opět postavil Paulík D. a předvedl opravdu výborný výkon. Chce to ovšem ještě více na sobě zapracovat.
V prvním poločase jsme předváděli poněkud ospalý výkon a nechávali soupeři spoustu místa a času na zpracování míče. To je problém i těch menších dětí. A protože proti nám nastoupil soupeř větších fyzických proporcí, dělal nám první poločas trochu potíže. Také proto byl poločasový výsledek 2:2.
O přestávce se klukům o těchto nedostatcích řeklo a druhý poločas byl už o něčem jiném. Vytvářeli jsme si spoustu šancí a zaslouženě jsme vyhráli.

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...