6:3 (3:3)

Didov O., Létal M., Uher V., Zobačová L., Darmovzal D., Doležel J., Hrnčíř A., Uher L., Bača P., Bothig T., Paulík Š.

branky: DARMOVZAL David 2x, UHER Václav

Stadion: Nikolčice

Dne 10. května jsme zajížděli na další mistrovské utkání do vzdálených Nikolčic. Byl to pro nás úplně neznámý soupeř, protože se do soutěže, nám z neznámých důvodů jak je to možné, přihlásil až v jarní části soutěže.
Do utkání jsme jako obvykle nastoupili se základní zahajovací sestavou těch nejstarších, nejzkušenějších a opravdu výkonnostně nejlepších dětí. To se nám ukázalo jako nejvhodnější řešení, které jsme vysledovali v celém dosavadním průběhu soutěže. Vedení 2:0 a předváděná hra dětí je snad dostatečná argumentace. Bohužel jsme toto vedení do poločasu ztratili a tak poločasový výsledek byl 3:3. K tomu jsme soupeři dopomohli po našich individuálních chybách, při kterých jsme dali soupeři možnost skórovat.
Druhý poločas, jsme také jako obvykle vyměnili hráče na postu brankáře. A tak se dle výsledku oba stejným dílem rozdělili o počet obdržených branek. Bohužel se také na tomto výsledku podepsal docela špatný rozhodčí, kdy při jasných faulech a rukách našeho soupeře, měl zaznít zvuk píšťalky, naše děti přestaly hrát a toho využil soupeř ke vstřelení branek. Toto ovšem nemůžeme vyčítat dětem. Ale na druhou stranu se musí naučit, a to je další úkol pro nás, že hra je přerušena až rozhodčí zapíská. Také v tom nehledám nějaký úmysl ze strany domácích. Je to jen styl pískání, který je nastolen při utkáních malých děti. A každý z rozhodčích si jej zvolí sám.
Výsledek pro nás krutý a děti z něj byly docela rozmrzelé. V závěru bychom chtěli pochválit Jakuba Doležela za předvedený výkon. Jen tak dál, v příští sezóně bude potřeba takové výkony předvádět neustále.

Jak si o víkendu vedla všecjna naše mužstva.

deník.cz: Gól jak na Silvestra. Je to ostuda, hlesl po prohře lanžhotský kouč Hílek

Třetí porážka v řadě, navíc pátá z posledních šesti zápasů. Fotbalisté Lanžhota prohloubili svou krizi v nedělím duelu...

Střelecká efektivita zajistila Vrchovině v Lanžhotě plný bodový zisk

Oslabený tým Lanžhota utrpěl v neděli třetí domácí porážku v řadě, a celkově pátou z posledních šesti zápasů. Soupeř z Nového...