Josef Říha | | mládež

denik.cz: v Břeclavi se utkaly naděje MSK, Lanžhota a Dolních Dunajovic

Na umělé trávě v Břeclavi se v neděli utkaly v rámci zimní přípravy naděje domácího MSK, Lanžhota a Dolních Dunajovic. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla jednou pětadvacet minut.

I když o výsledek v této věkové kategorii starších přípravek U10 vůbec nejde, mladíci z Lanžhota zvládli oba zápasy a okresní rivaly porazili.

„Vůbec nezáleží na to, jaké bylo skóre. Pro nás je hlavní, abychom rozvíjeli individuality, technické dovednosti. Chceme, aby kluci hráli co nejvíce s míčem, byli aktivní, často zakončovali, stříleli góly,“ říká mládežnický trenér Sokola Lanžot Boris Didov.

Celek z Podluží v zimě chodí do haly, ale trénuje i na školním hřišti.
„Pravidelně jezdíme i na turnaje do Brna, venku jsem ale hráli poprvé,“ přiznává Didov.

Mládežnické klání si nenechal ujít ani trenér druholigové Líšně Milan Valachovič, za Dolní Dunajovice totiž hraje jeho syn.

Zdroj: Libor Kopl, breclavskydenik.cz

Další fotografie

Program našich zápasů

Kdy a kde se představí naše mužstva.

Výsledkový servis našich mužstev

Přehled všech našich výsledků.

deník.cz: Lanžhot nečekaně padl s Bíteší. Nejslabší výkon, nešetřil Hílek své svěřence

Po dlouhé sérii bez prohry zažívají fotbalisté Lanžhota nepříjemné období. Z posledních čtyř zápasů vytěžili jen tři body a...