Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Co se u nás děje, když zrovna nehrajeme

28.06.2021 | Boris Didov

Brigády – nezahálíme

 

Nejdříve přišlo na řadu hřiště Na Šlajsi, kde jsme využili již nepotřebné herní prvky ze dvora místní mateřské školky. Postupně zde bude vybudováno dětské hřiště nejen pro ty nejmenší, ale také pro mládež. Ve stejnou dobu se svařovalo oplocení pro reklamní plochy okolo hřiště, které se muselo také natřít. Snad se nám podaří brzo tyto plochy všechny zaplnit.  

Na jaře jsme udělali pro mládež nové hliníkové branky o velikosti 2 x 3 m a 1 x 1 m. Tyto branky jsou k dispozici na tréninkovém hřišti na Pastvisku, kde také děláme nové střídačky, tak aby byli dle pravidel soutěžního řádu a hlavně korespondovaly s okolím, které se postupně rekonstruuje. Další brigádou na Pastvisku bylo zbourání bývalého WC, na kterém se podíleli také hráči z B mužstva. V současné době vrcholí poslední přípravné práce na zavlažování hřiště Pastviska, které by mělo být vybudováno v letních měsících.

Nesmíme opomenout pravidelnou údržbu obou hřišť, o které se stará Marek Šesták. Pro mnohé znamená údržba jen stříhání trávy a lajnování hřiště. Není tomu tak. Jde také o pravidelné pískování, které letos spolklo celkem 40 tun jemného písku. Od dubna do listopadu se musí hřiště pravidelně hnojit, a to dávkou 200 kg hnojiva každý měsíc a v letních měsících se ještě přidává 300 kg ledku. Marek se stará také o údržbu sekaček a celých vnitřních prostor kabin. Bývá pravidlem, že mu jsou při různých činnostech nápomocni pánové Jablonický Josef, Zonyga Jaroslav, Zonyga Luboš s vnoučaty a pan Mikulič Petr.

Všichni tito pánové se pravidelně účastní všech akcí. Mezi stálé brigádníky patří také, Létal Rostislav, Salčák Zbyněk, Bača Michal, Bartoš Petr, Říha Josef, Darmovzal Zdeněk, Uher Antonín, Hrubý Milan, no a pak i já, když mám čas. Nesmím zapomenout na holky trenérky: Bačovou Lenku, Šestákovou Martinu s Luckou a Matěje. Jedná se o spoustu hodin práce, které tito pánové mohou trávit někde jinde a jinak, ale obětují je ve prospěch našeho oddílu a sportu. Velmi všem děkuji za ochotu a čas.  

 
Aktuální články
Vždy máme ty nejvyšší cíle, tvrdí Mikúšek z Lanžhota

Hattrick v hlasování portálu fotbalunas.cz! Do třetice vyhrál hráč Lanžhota. Všem děkujeme za hlasy a Petrovi gratulujeme.Lanžhotský...

 
Program našich zápasů

Fotbalové soutěže jsou v plném proudu a pokračují tak dalšími zápasy.Už ve čtvrtek se na Šlajsi v předehrávce představí starší...

 
Bartoš z Osvětiman na vyšší soutěž nemyslí: Jsem rád, když stihnu jeden trénink

Jak se vede hráčům, kteří ještě nedávno oblékali náš dres?Lepší zálohu v krajské soutěži těžko najdete. Středová řada...

 
Výsledky zápasů našich mužstev
 
Tři body zůstaly na hody doma. Lanžhot porazil Humpolec rozdílem třídy
 
Škoda prvních třech kol, mrzí Kondrlíka z Lanžhota
 
Program hodovních zápasů
 
Výsledky - jak si vedla naše mužstva
 
Oslabený Lanžhot přivezl z posledního Ždírce "povinné" vítězství
 
Potřebovali jsme to zlomit výhrou, říká lanžhotský Včelka
 
Utkání
Muži A | Neděle 19.09.2021, 10:30
8. kolo
3:0
Lanžhot - Humpolec
 
Muži A | Neděle 26.09.2021, 10:15
9. kolo
VS.
Velká Bíteš - Lanžhot
 
 
TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot(zavináč)seznam.cz
RSS