Turnaj U11 - Brno, 5.1.2019

08.01.2019 | Boris Didov

Turnaj U11 - Brno, 5.1.2019

Turnaj - fotbalová přípravka U11, Brno 5.1.2019

V sobotu naše starší přípravka U11 sehrála další turnaj, tentokrát na umělé trávě v Tréninkovém centru Zbrojovky Brno. Pro některé první zkušenost s tímto povrchem. Turnaj se hrál systémem každý s každým bez výsledků, sehráli jsme 5 utkání, z nichž jsme jednou vyhráli, jednou remizovali a třikrát prohráli. Můžu říct, že pouze jediná prohra byla rozdílem třídy, a to se soupeřem z Hodonína. Jakmile potkáme tohoto soupeře, kluci se bojí a nepředvedou vůbec nic. Zápas od zápasu se kluci zlepšovali a i když jsem prohráli, tak jsme prohráli po výborném výkonu.

Celkové zhodnocení turnaje, pro kluky výborná zkušenost, další turnaj v nohách a výhra nade mnou v podobě sázky o výlet starší přípravky na Paintball. Máte to mít kluci, zasloužíte si to. Díky za odvedený výkon.

Sestava: Uher Lukáš, Moravec P., Bartoš T., Didov O., Petrla Z., Kepák F., Surman T., Surman S., Hošpes J. Maskot všech našich turnajů Didov Matěj.

Škoda prvních třech kol, mrzí Kondrlíka z Lanžhota

Po Nikolasovi Včelkovi  se stal v hlasování fotbalového potrálu Fotbalunas.cz hráčem kola také David. GRATULUJEME!

Program hodovních zápasů

Úvodní hodovní zápasy sehrají obě přípravky už ve čtvrtek v Rakvicích.Mladší žáci mají volný los.V sobotu dopoledne se ve stejný...

Výsledky - jak si vedla naše mužstva

Jak si vedla naše mužstva ve víkendových zápasech.

Oslabený Lanžhot přivezl z posledního Ždírce "povinné" vítězství

Potřebovali jsme to zlomit výhrou, říká lanžhotský Včelka

Zápasový program

Fotbalový kemp 2021