Boris Didov |
| mládež
Zimní příprava v plném proudu
Halová liga starších žáků ve Valticích
Již třetího, ze čtyř uspořádaných turnajů halové ligy ve Valticích se zúčastnili naši starší žáci U15. Kluci si sami vybrali, zda se zúčastní a jednoznačně se shodli. Snad tušili, že se jim bude dařit a nejen dle výsledků. Herní projev kluků je opravdu pěkný a k němu se přidali i výsledky. Budeme doufat, že si to odnesou i na velké hřiště. Turnaje se účastní týmy OFS Břeclav, které v soutěži hrají různé soutěže, a tak máme srovnání jak s týmy z nižších, tak vyšších soutěží.
V posledním turnaji jsme pouze jednou prohráli s Lednicí 3:5, když jsme vedli 2:0. Následující 3 utkání jsme vyhráli a celkově jsme obsadili 3. místo. Toto umístění nám také patří v celé halové lize.
Aktuální články
Brankářka Bačová přestupuje do Zbrojovky
V Břeclavi se o víkendu uskutečnilo neoficiální česko-slovenské mistrovství fotbalistek do 15 let. Na něm měl své zastoupení i...
Děkujeme, trenére!
Jak jsme již na webu v rozhovoru s trenérem áčka Milanem Valachovičem prozradili, přesně po roce končí druhé angažmá osmapadesátiletého...
Hráčské statistiky 2025/2026
Skončená sezóna 4. Moravskoslezské ligy sk. E v řeči čísel.