Josef Říha | | klub

Program našich zápasů

Program zápasů v kategorii dospělých pokračuje druhým kolem.
Po Hodonínu nás hned čeká druhý z největších favoritů postupu a to rezerva brněnské Zbrojovky. Ta překvapivě ztratila body v úvodním utkání v Břeclavi, druhé zaváhání si již dovolit nemůže a tak nás čeká v nedělním dopoledni zajímavá konfrontace. Zápas se hraje na hřišti FC Dosta Bystrc.
Už v sobotu se úvodní zaváhání pokusí napravit naše B mužstvo, které zavítá do Charvátské Nové Vsi.

Program zápasů:

Sobota 15.8.2020
17:00 Sokol Charvát. N.Ves „B“ – Sokol Lanžhot „B“
rozhodčí: Daniel Jaroslav, Ujčík Václav
odjezd os.auty

Neděle 16.8.2020
10:15 FC Zbrojovka Brno „B“Sokol Lanžhot
rozhodčí Galář Jakub (Veselí n. M.) – Gasnárek Michal (Ratíškovice), Budovič Pavel (Kostice), DFA Káňa Jaroslav (Olomouc)
odjezd os.auty.
Hřiště: FC Dosta Bystrc Kníničky