Poslední halové turnaje U11 v tomto zimním období

04.03.2020 | Boris Didov

Víkendový fotbalový maraton, sobota - Valtice, neděle - Hodonín

Oba dva turnaje byly opravdu přínosem, herní vytíženost kluků se mi moc líbila a věřím, že toho někteří měli dost. I my dva s Vikinem jsem tahali nohy a hlas. Za mě výborné. Jde vidět kdo chce a hodlá tomu dát 100%. Všem bych chtěl moc poděkovat za práci. Nejvíc ročníku 2011 - Matěj, Jindra a Martin, odvedli strašně moc dobrou práci. Také děkuji rodičům za podporu.
Jak rád říkám, trénink dělá mistra a zápas ukáže nejvíc. Takže valíme dál a nepolevíme.

Sestava Valtice: Hošpes J., Šesták J., Surman S., Surman T., Trubač K., Uher V., Brbúch M., Trčka J., Bača D., Pavelka D., Darmovzal T., Blažej A., Jurček A., Izsof O., Brázda P., Kuriál T., Adámek K.

Sestava Hodonín: Kovařík T., - Bača D., Pavelka D., Darmovzal T., Blažej A., Balga M., Jelínek J., Šesták M., Brázda P.

Muži A | Sobota 29.02.2020
Lanžhot - 1. SC Znojmo