Krajská soutěž přípravek

07.09.2019 | Boris Didov

Krajskou soutěž přípravek jsme zahájili na hřišti v Kosticích

Rozběhla se nám nová sezóna soutěže krajských přípravek. Mini turnaj se hrál na hřišti v Kosticích za deštivého počasí a našimi soupeři byli Tatran Kohoutovice a Ivančice. Pro některé to byla první zkušenost v této soutěži, ale naše společná mužstva FKM Podluží nepropadla v žádném z utkání. I když jsme z těchto utkání vytěžili v úvozovkách jen jedno vítěžství, kluci předváděli velmi kvalitní výkony na velice těžkém terénu. Pro objasnění Vám neznámých jmen dětí, mladší přípravka je složena z dětí Lanžhota, FKM Podluží, Hrušek a Moravské Nové Vsi. Starší přípravka je složena z dětí Lanžhota a FKM Podluží.
Další mini turnaj, tentokrát na hřišti v Lanžhotě uvidíme 5.10., kde budou našimi soupeři MSK Břeclav a Svratka.

Výsledky:

FKM Podluží mladší : Tatran Kohoutovice 11:6 (8:2)
FKM Podluží mladší : Ivančice 2:6 (1:2)

Sestava: Silný V., Vlasák M., Lukeš J., Mitvalský P., Šesták M., Uher Š., Jelínek J., Králová L., Kubát M., Rampáček F., Nešpor D., Netopilík L.

FKM Podluží starší : Tatran Kohoutovice 3:5 (3:1)
FKM Podluží starší : Ivančice 5:7 (2:4)

Sestava: Uher V., Šesták J., Šesták P., Surman T., Surman S., Trubač K., Hošpes J., Brbúch M., Bača D., Beránek M.

Muži A | Neděle 27.10.2019, 14:30
Lanžhot - Břeclav