Halový turnaj Brno - ročník 2009

24.11.2018 | Boris Didov

Halový turnaj Brno - ročník 2009

V sobotu 24.11.2018 odpoledne se kluci starší přípravky - ročníky 2009 zúčastnili prvního halového turnaje v této zimní sezóně. Bohužel, vinou onemocnění, jsme nebyli v nejsilnější sestavě a museli jsme se vypůjčit jednoho hráče z FKM Podluží a dva kluky z mladší přípravky. Kluci, kteří nám chyběli by byli velkou konkurencí pro soupeře, ale ani ostatní nás nezklamali a musíme je pochválit, jak se s takovou nelehkou situací popasovali.  Jak u tohoto ročníku, tak u ročníku 2008 nás tlačí stejný problém, a to hra brankáře  - jeho zapojení do hry, pohyb pro hřišti bez míče a nabídka do volného prostoru.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a naši soupeři byly městské části Brno, Újezd u Brna a Blansko.

Doufáme, že následující turnaj, který hrajeme na domácím hřišti už budou všichni v pořádku a předvedeme hru, na kterou jsem u tohoto ročníku zvyklí.

Bilance 1 výhra, 5 proher

Sestava: Uher A., Hošpes J., Surman T., Surman S., Brbúch M., Bača D., Kovařík T., Jurček A.

Nejužitečnější hráč týmu: Surman Samuel

Poděkování

Fotbalový oddíl Sokol Lanžhot touto cestou děkuje všem fanouškům a partnerům za podporu v právě skončené premiérové sezoně...

Statistiky sezony 2018/2019

Ročník 2018/19 Fortuna Moravskoslezské divize jsme zakončili před týdnem.A co říkají čísla o skončeném ročníku.

Břeclav - Lanžhot 1 : 1

V derby utkání jsme zvláště v druhé půlce předvedli velmi nepodařený výkon a tak vezeme z Břeclavi pouze bod za remízu.

Víkendový program

Lanžhot - Havlíčkův Brod 4 : 2

Na Havlíčkův Brod již tuto středu!

Lanžhot - Polná 2 : 0

Program našich zápasů