přípravné, středa 18.01.2023, 17:00

MFK SkalicaSokol Lanžhot

3:0 (1:0)

Lanžhot v prvním přípravném utkání podlehl prvoligové Skalici 0:3

Znovu třígólovým mankem skončilo přátelské utkání fotbalistů Lanžhota s prvoligovou slovenskou Skalicí. Na podzim měření sil se záhoráckým klubem dopadlo Na Šlajsi 1:4, tentokrát na Slovensku prohráli Hílkovi svěřenci 0:3 (po poločase 0:1). Zatímco Lanžhotčané bez sedmi hráčů z podzimní sestavy teprve před týdnem začali trénovat a na skalické umělce šlo ve středu večer o jejich zimní zápasovou premiéru, 11. tým nevyšší slovenské soutěže už dlouho ladí formu na začátek jara, kdy je čekají záchranářské boje. V dresu Lanžhota vyběhlo na trávník 6 nových tváří, které se budou snažit si vybojovat místo v divizní sestavě. Další zápasový test čeká hráče Sokola v sobotu 28.1. na umělce proti třetiligovému Hodonínu.