Sokol Lanžhot1. FC Slovácko B

1:1 (1:1)
Josef Říha | | muži

Lanžhot remizoval s třetiligovou rezervou Slovácka

Po výhře 1:0 v Břeclavi odehráli fotbalisté Sokola Lanžhot další kvalitní přípravný zápas, když na domácím hřišti remizovali 1:1 s třetiligovou rezervou Slovácka. Jedinou branku domácích vstřelil ve 27. minutě Kleiber.

Klimeš - Krejčíř, Mikúšek, Bárta, Svitok - Královič, Bartal, Hilek, Kleiber - Pidruchniy - Sabler; střídali: Polách, Lenhart

branka: 27' Kleiber - 34. Pernica

Stadion: stadion Na Šlajsi

Sokol už v přípravě odehrál šest přátelských zápasů. Se silným Blanskem na úvod prohrál 0:2, poté porazil Mutěnice 3:0 a Strání 2:1, s třetiligovými Rosicemi uhrál cennou remízu 2:2, v Břeclavi porazil domácí MSK 1:0 a nyní remizoval s juniorkou Slovácka 1:1.
Příští utkání sehraje Lanžhot v sobotu od 11 hodin v Břežanech, kde se utká s dalším třetiligovým soupeřem – 1.SC Znojmo.

Zdroj: Antonín Zabloudi, breclavskydenik.cz

1. FC Slovácko B:

„Byl to klasický přípravný zápas. Jsme rádi, že si mladí kluci zahráli proti kvalitnímu soupeři a vyzkoušeli si dospělý fotbal. První poločas byl z naší strany solidní, kromě branky tam bylo i několik zajímavých situací. Ve druhé půli však úroveň hry klesla a byl to spíše boj s řadou nepřesností,“ zhodnotil středeční utkání kouč Slovácka B Jiří Saňák.

Program zápasů našich mužstev

Kdy a kde hrají o nadcházejícím víkendu naše mužstva.

deník.cz: Lanžhot nezvládl klíčovou bitvu. Zbrojovce trefil výhru Polák v 91. minutě

Klíčový zápas. Fotbalisté Lanžhota v případě úspěchu mohli dotáhnout vedoucí rezervu Zbrojovky na rozdíl tří bodů, šlágr...

Kompletní přehled všech našich výsledků.