Martin Daneš | | muži

Béčko zapnulo pozdě. Podlehlo spojenému týmu Hrušek a Týnce 2:3

Na hody zůstaly body doma a Hrušky dál vládnou 9. lize. Téměř tři stovky diváků bylo zvědavých na hodovní malé derby mezi Hruškami/Týncem a béčkem Lanžhota. Sokol ale od začátku utkání tahal za kratší konec a jen díky nepřesné mušce domácích fotbalistů a zákrokům gólmana Hrnčíře neprohrál mnohem vyšším rozdílem. Už po hodině hry to ale bylo i tak 3:0 pro domácí, když hlavně domácí střelec Petřík větral lanžhotskou obranu. Dva góly sám dal, na třetí stihl přihrát a mohl za potlesku vystřídat. Až v závěru, po četném prostřídání, se konečně dočkali i hosté. Po rohovém kopu prosadil z malého vápna Martin Tuček a minutu před koncem korigoval skóre na 2:3 parádně trefeným trestňákem Přemek Uher. Vyrovnat už ale Lanžhotští nestihli a připsali si tak druhou porážku o gól v řadě. Příští neděli zajíždí naše béčko na trávník Drnholce. 

Fotogalerie

Další fotografie