Josef Říha | | muži

denik.cz: Lanžhot doma ještě neprohrál. V neděli přestřílel nováčka ze Speřic

Kdyby se fotbalistům Lanžhota dařilo ve venkovních zápase stejně jako doma, neměli by v divizi D konkurenci. I pátý domácí zápas svěřenci Jaroslava Hílka zvládli, když v neděli odpoledne na domácím hřišti porazili 4:0 Speřice.

Celek z Břeclavska se radoval z první trefy již ve třetí minutě, kdy se prosadil Martin Malacka. Ještě do poločasu zvýšili skóre Norbert Mihál s Jakubem Kosorinem a Lanžhot odcházel do kabin s vedením 3:0.
Ve druhém poločase se dostali na hřiště i uzdravení Radoslav Ciprys s Erikem Burace, a právě jedenadvacetiletý útočník završil čtyři minuty před koncem výsledek na 4:0.
Lanžhot, který z šesté pozice ztrácí na čelo divize sedm bodů, čeká v příštím kole souboj na hřišti Ždírce. Utkání na Vysočině má výkop v sobotu o půl třetí odpoledne.

Zdroj: Kryštof Neduchal, breclavsky.denik.cz

Program zápasů našich mužstev

Kde a kdy hrají naše mužstva následující zápasy.

Přehled věech našich víkendových výsledků.

deník.cz: Lanžhot ve Staré Říši nezaváhal. Potřebovali jsme se rozjet, přiznal Hílek

Napravili reputaci. Fotbalisté Lanžhota po dvou porážkách opět naplno bodovali. V sobotním duelu dvaadvacátého kola divize D zvítězili na...