12. kolo | Čtvrtek 10.05.2018, 17:00

FKM Podluží - ml. přípravka

FKM Podluží:

ml. přípravka: Brankář: Uher A., Sestava: Hošpes H., Bača D., Šesták M., Kovařík T., Šesták J., Šesták P., Trubač K., Uher V.,

Dnes jsme utrpěli vítězství. Hra nebyla moc dobrá, pochválil bych naši mladší čtverku, která se snažila si nahrát. Starší čtverka si vyčítala, vůbec si nenahrávala, jen se kličkovalo a výsledek nikde. To sem taky klukům řekl. Mě se to nelíbilo. A opět hráli proti soupeři na úrovni naší mladší čtverky. Nevím čím to je, mluvím o tom s nimi pořád. Kluci jsou neuvěřitelně sobečtí, a to dříve nebývalo. Byl bych moc rád, kdyby jste o tom s nimi taky mluvili. Je to kolektivní hra a oni to nepředvádí. Jde jim jen o to, aby si každý dal gól. Ale jeden druhému na něj nahrát, to teda ne. Připadá mi to už jako soutěž v tom, kdo dá víc gólu, ale hlavně ne nahrát tomu druhému. To sem dříve nezažil, fakt ne.
K vítězství blahopřeji a střelcům taky. Ale pochválím mladší čtverku.

Muži A | Neděle 14.10.2018, 15:00
Lanžhot - Ždírec nad Doubravou